ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 03:33

Головна » 2012 » Березень » 24 » «Кримтеплиця» мінімально перемогла «Сталь»
05:58
«Кримтеплиця» мінімально перемогла «Сталь»
23 березня 2012 футболісти ФК «Кримтеплиця» зіграли товариський матч з ФК «Сталь» Дніпродзержинськ. Командою, яка в сезоні 2011/2012 виступає у другій лізі чемпіонату України з футболу, група «Б» і на даний момент займає 5 місце в турнірній таблиці

23 березня 2012. Саки, стадіон «Авангард»

«Сталь» (Дніпродзержинськ) - «Кримтеплиця» (Молодіжне) 0:1

«Кримтеплиця»: Жук (Мисак, 81), Новотрясов, Романенко, Луценко (Візавер, 60), Михайлюк, Палагнюк (Єсип, 56), Симончук (Мемешев, 78), Свінціцький (Радченко, 69), Бідловський (Топчевскій, 87 ), Микуляк (Зейналов, 65), Саранчуков (Абляметов, 73).

«Сталь»: Бобров, Каленчук, ходулі, Махлоев, Притуляк (Савченко, 46), Алієв (Колесников, 75), Федота, Клімаков (Дяченко, 46), Косяк (Савін, 46), Чечеленко (Гаранян, 46; Баенко, 65), Порубльов.

Гол: Бідловський, 37.

Попередження: Порубльов (18), Бідловський (35).

Гра запам'яталася явним домінуванням футболістів «Кримтеплиці» на поле. «Тепличники» вже на третій хвилині матчу могли відкрити рахунок. Володимир Симончук з лівого флангу поблизу штрафного направив м'яч у ворота, але воротар суперників вчасно відреагував і перевів його на кутовий.

Наступна можливість забити м'яч з'явилася на 12 хвилині, коли Тарас Михайлюк, отримавши пас з глибини, з 25 метрів пробив вище воріт.

На 13-ій хвилині Владислав Микуляк «перевірив» воротаря суперників: отримавши пас у штрафному майданчику, з правого флангу відправив м'яч під поперечину - і знову воротар ліквідував загрозу, перевівши м'яч на кутовий.

На 15-й хвилині гри футболісти ФК «Сталь» створили небезпечний момент біля наших воріт. Арбітр призначив штрафний удар. Ігор Порубльов з 25 метрів хльостким ударом пробив низом, але м'яч пролетів в метрі від штанги.

На 18 хвилині матчу Ігор Порубльов жорстко зіграв проти Володимира Бідловського і, як результат, отримав жовту картку. Владислав Микуляк виконав штрафний удар і з 30 метрів пробив у створ воріт, але воротар суперників знову опинився на місці.

Напруга зростала. Футболісти ФК «Кримтеплиці» продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Під завісу першого тайму після точної передачі Владислава Микуляка з правого флангу, м'ячем оволодів Володимир Бідловський, який обробив м'яч і точним ударом відправив його у ворота.

Після забитого гола «тепличники» продовжували атакувати ворота суперника. Так на останній хвилині першого тайму Владислав Микуляк після серії рикошетів отримав можливість збільшити розрив в рахунку, але, після його удару, м'яч пройшов вище воріт.

На початку другого тайму футболісти «Сталі» створили небезпечний момент біля наших воріт, але Володимир Жук впевнено зафіксував м'яч

ФК «Сталь» грала на контратаках, але впевнена гра футболістів «Кримтеплиці» не давала супернику можливості зрівняти рахунок.

ФК «Кримтеплиця» посилювала пресинг на ворота суперника, але до повторного взяття воріт справа так і не дійшла.

На 68 хвилині «тепличники» провели хорошу атаку лівим флангом. Роман Свінціцький отримав м'яч і віддав його під удар Богдану Єсип, який, на превеликий жаль, пробив вище воріт.

Останні хвилини гри наша команда контролювала м'яч у центрі поля, і, в підсумку, фінальний свисток зафіксував перемогу ФК «Кримтеплиця» з мінімальним рахунком 1:0.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 479 | Додав: Admin | Теги: Кримтеплиця, Сталь