ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 22:14

Головна » 2012 » Березень » 31 » Андрій Пархоменко: У роздягальні я хлопців не лаяв
20:36
Андрій Пархоменко: У роздягальні я хлопців не лаяв
Післяматчевий коментар головного тренера ФК «Одеса» Андрія Пархоменко:

- Цікавий момент: ми програли 1:3, і ті, хто не бачив гру, можуть посміятися з мене, адже я в цілому задоволений своєю командою. У першому таймі були непогані переходи з оборони в атаку, нехай ми зіграли другим номером, з огляду на втрату ряду футболістів, які можуть більш якісного контролювати м'яч в середині поля. Зіграли організовано, але, як кажуть, не пощастило: гості за 45 хвилин два рази ударили по воротах, і другий удар виявився фатальним.

У другому таймі ми почали дуже здорово: за 20-25 хвилин створили чотири-п'ять прекрасних моментів, але Опря, Лобан і Котов не реалізували їх. Я відчував, що все буде добре, що ми ось-ось зрівняти рахунок, адже ми й самі грали, і супернику не давали розбігтися. Але замість того, щоб забити - пропустили другий м'яч. Причому, в обох випадках голи вийшли гарними. Мабуть, виконавську майстерність у «Зірки» трохи краще, ніж у нас, адже ми не забиваємо, а суперник - реалізовує майже все, що створює.

0:2 - це і так важко, а враховуючи те, що після першого тайму довелося міняти Платунова, у якого струс мозку, а в другому пошкодження отримали швидкісний Котов, а потім і Білозор - ще важче ... Замін більше не було, довелося догравати гру , вважайте, увісьмох плюс воротар. Деяким хлопцям було складно. Той же Силич не проходив з нами збори, Шестакову не вистачає досвіду. При всьому при цьому ми непогано виглядали спочатку ...

Третій гол навіть коментувати не хочеться. Якийсь день нещасть, я вам скажу. Шкода футболістів, які віддали багато сил і енергії, а в підсумку - один негатив. Приємно, що в кінцівці відіграли один гол. Дограли епізод. Але що ж поробиш? Переміг найбільш сильний, на даний момент, колектив. «Зірка», так би мовити, чемпіон зборів - вони майже у всіх вигравали, видно, що хлопці впевнено грають, у них є психологія переможця, добротна команда першої ліги.

У роздягальні я хлопців не лаяв. Сказав, що будемо аналізувати і думати про гру з «Миколаєвом», оскільки вона вже у вівторок.

Як ми будемо грати в Миколаєві - складно сказати, адже у нас багато травмованих. Ті ж Котов і Білозор вилетіли точно, з Платуновим - подивимося. Ось і вся картина на сьогодні.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 513 | Додав: Admin | Теги: Пархоменко, Одеса, Зірка