ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 01:16

Головна » 2012 » Квітень » 1 » «УкрАгроКом» та «Гірник» голів не забивали
20:31
«УкрАгроКом» та «Гірник» голів не забивали
В останньому березневому контрольному матчі криворізький «Гірник» розійшовся миром з «УкрАгроКомом».

Першу частину сезону в групі А другої ліги представник кіровоградського футболу закінчив на 5-му місці, з відставанням від лідера ПФК «Суми» в 12 пунктів.

На відміну від вчорашньої зустрічі з криворізьким «Міталлом» сьогодні Геннадій Приходько кинув у бій основний склад. З перших же хвилин гри стало ясно, що суперник «гірників» не ликом шитий. «УкрАгроКом» частіше контролював м'яч, проводячи небезпечні атаки. У першій половині «аграрії» мали відразу декілька прекрасних можливостей для взяття воріт повернувся в лад «Гірника» після пошкодження Романа Гуріна.

В середині тайму гравець гостей не зумів реалізувати вихід один-на-один з голкіпером криворіжців, - Гурін не дав себе обвести, стрибком у ноги супернику ліквідувавши загрозу від своїх воріт. Трохи пізніше Рома сам собі привіз неприємності, загравшись у власній штрафній площі, благо нашого воротаря підстрахувала стійка.

У свою чергу «гірники», до перерви в творенні особливо не блиснули. Хіба що варто відзначити, напівмомент Пашковського, пробив з кута штрафний у руки кіперу «аграріїв».

У другому таймі наша команда активізувалася, створивши дві відмінні ситуації для того, щоб відкрити рахунок. На 67-й хвилині Голуб промахнувся по воротам суперника з декількох метрів після подачі зі стандарту, а ще через десять хвилин Пашковський після виходу на побачення з воротарем гостей влучив у штангу. Останній шанс вирвати перемогу втратив Рябов, за п'ять хвилин до закінчення зустрічі, з вигідного положення пробив вище воріт. «УкрАгроКом» у другій половині особливих проблем обороні «гірників» не створив, - поєдинок так і завершився 0:0.

Цей спаринг став останнім для «Гірника» в рамках підготовки до другої частини сезону в другій лізі. З понеділка криворіжці почнуть цілеспрямовану підготовку до матчу 17-го туру з краматорським «Авангардом», який, нагадаємо, відбудеться в суботу, 7-го квітня на домашньому арені нашого клубу - стадіоні шахти «Жовтнева». Про час початку гри на нашому сайті буде повідомлено пізніше.

31 березня 2012. Кривий Ріг. Стадіон шахти «Родіна». 14:00. +8 Градусів.

Контрольний матч

«Гірник» (Кривий Ріг) - «УкрАгроКом» (Головківка, Ківороградская обл.) - 0:0

«Гірник»: Гурін - Голуб (Гончаренко, 89), Павлов, Христу, Васильєв - Сухоруков (Іллюхін, 72), Бука (Давиденко, 67), Рябов, Гвоздевич (Вершинін, 78) - Пашковський (Щербаков, 82), Коломоєць (Місько, 72).

Офсайди: 3-2 (1-1).

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 625 | Додав: Admin | Теги: Гірник, Украгроком