ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 18:01

20:55
"Корабели" програли "тепличникам"
"Кримтеплиця" - "Миколаїв" 2:1

Відвідуваність: 20 квітня смт Молодіжне, стадіон «Спорт КТ Арена», +16, 2500 глядачів.

Арбітри: М. Кривоносов, В. Топіха (обидва - Київ), Ю. Карп'як (Львів), Д. Корабльов (Керч)

Делегат ФФУ: В. Безсмертний (Кіровоград)
Попередження: Чаус (23 '); Луценко (27'), Зейналов (63 ')
Вилучення: Чаус (41 ', друге попередження)
Гол: 0:1 - Лисицин (8 '), 1:1 - Візавер (48'), 2:1 - Зейналов (66 ')

У дебюті матчу кримчанин Микуляк вдарив низом - м'яч пролетів в метрі від штанги. А от МФК «Миколаїв» свій перший же момент для взяття воріт використовував на всі сто! На 8-й хвилині капітан команди Євген Лісіцин хльостко і точно пробив з меж штрафного майданчика. 0:1!

Після забитого м'яча гра продовжилася на зустрічних курсах, команди активно використовували фланги. На 17-й хвилині небезпечно з лінії штрафного бив Микуляк, м'яч просвистів над поперечиною воріт Чуваева. А миколаївці не тушувалися, в обороні не відсиджувалися.

На 27-й хвилині був призначений штрафний за знесення Бровкін. Семенина пробив плотненько - Мисак в стрибку відбив м'яч. Незабаром єдиний на полі форвард МФК «Миколаїв» намагався вийти один на один з Мисак, але голкіпер виявився на м'ячі першим. На 37-й хвилині воротар «Кримтеплиці» знову випередив Бровкін, який вперше у весняній частині чемпіонату був помітний на полі.

А на 41-й хвилині миколаївці залишилися в меншості. Арбітр Кривоносов за грубу гру показав другу жовту картку центральному захиснику Чаус ... Під завісу тайму «Кримтеплиця» могла відігратися, але Палагнюк метрів з десяти влучив у рамку.

А ось на старті другої половини гри «Кримтеплиця» швиденько зрівняла рахунок. В епізоді на 48-й хвилині удача відвернулася від МФК «Миколаїв». Після розіграшу кутового м'яч після удару Візавера влучив у поперечину і рикошетом від спини Давидова влетів у сітку. 1:1 ...

На 52-й хвилині Микуляк вийшов один на один з Чуваевим і пробив повз рамки. Тут же Давидов виніс м'яч з лінії воріт. «Кримтеплиця» учула «запах крові» і атакувала безперервно. Десять миколаївських футболістів відпрацьовували і за себе, і за того хлопця. Гарматний удар Романенко. Повз. Зейналов б'є метрів з 12-ти - Чуваєв на місці. А ось на 66-й хвилині воротар МФК «Миколаїв» не виручив. Зейналов отримав передачу з флангу, змістився в центр і метрів з 24-х вразив ціль. 2:1.

Надія на те, що миколаївці відіграються в меншості, танула з кожною хвилиною. Обмінялися безрезультатними ударами по воротах Свінціцький та Лісіцин. Більше до кінця матчу нічого вартого уваги не відбулося. МФК «Миколаїв» вдесятьох спробував спорудити якусь подобу фінального штурму, але господарі поля легко відстояли свої ворота. Команда Забранський зазнала п'ятої поразки в шести останніх матчах.

niknews.mk.ua
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 455 | Додав: Admin | Теги: Миколаїв, Кримтеплиця