ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 15:41

14:11
"Украгроком" мінімально поступається "Сумам"
ПФК "УкрАгроКом" (Головківка) - ПФК "Суми" - 1:2 (1:1).

Голи: Калиновський, 31 - Мельник, 36, Снитко, 76.

Чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги, групи А. Сезон - 2011/12. 20-й тур. 22 квітня 2012. Головківка. Стадіон Головківський. +16 Градусів.

ПФК "Суми": Павленко, Бугайов, Ятленко, Котелюх, Петрович (Радіонов, 40), Пукась (Снитко, 40), Чахотін, Маткевич (Боганім, 40), Рудь, Морозов (Озюм, 65), Мельник (Рябцев, 78 ).
Запасні: Бабак, Оксенюк.

ПФК «УкрАгроКом»: Ярослав Швець, Сергій Пономаренко, Антон Бахуринский, Евгенмй Місюра, Сергій Радевич, Олег Волков, Андрій Марущук, Олександр Батраченко, Георгій Яворський, Олександр Калиновський, Андрій Вдовиченков.
Запасні: Володимир Шоботенко, Олександр Русин, Олександр Томах, Андрій Задойко, Артем Юрковський, Юрій Грищенко, Андрій Борисенко.

Арбітр: Новохатній В.В. (Київ).

У черговому турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги, групи «А» підопічні Ігоря Захаряка обіграли в бойовому матчі в Головківка місцеву команду «УкрАгроКом», яка в першому колі на «Ювілейному» відібрала очки у ПФК «Суми».

Початок матчу був не так насичено на моменти, як це було в середині тайму, коли мали місце бути декілька епізодів, в яких повинні були забивати сумчани, але «пані фортуна» не дозволила це зробити. Спочатку Ігор Мельник міг відкривати рахунок в цьому матчі, але не влучив у рамку воріт. Потім Костянтин Рудь після вивірено розрізає передачі вийшов на оперативний простір з воротарем, але як тільки Костянтин хотів пробивати, то захисник «УкрАгроКома» вибив у нього м'яч з ніг і виніс за межі штрафної. Як говориться, не забиваєш ти - забивають тобі. Так от, власне кажучи, це і сталося. На 31-й хвилині матчу, коли пішла розрізна передача на Калиновського, який з 8-ми метрів пробив в дальній кут воріт - 1:0. Через 5 хвилин встановив паритет Ігор Мельник, який вийшов на рандеву з воротарем і з 12-ти метрів пробив у дальній верхній кут воріт - 1:1. Практично в кінці першого тайму Ігор Захаряк справив три заміни. Мабуть коуча щось не влаштовувало в грі команди, тому пішли заміни, які допомогли команді добитися свого, але про це трохи пізніше.

У дебюті другої половини зустрічі «городяни» мали можливість забити другий гол, але м'яч просто-напросто не хотів «лізти» в ворота. В середині другого тайму «УкрАгроКом» міг вийти вперед після того, як на рандеву з воротарем вийшов нападник господарів, але Микола Павленко швидше зорієнтувався і прийняв правильне рішення - вийшовши з воріт не дав форварду толком пробити по воротах. Через кілька хвилин Головківська команда все-таки могла відзначитися і забити другий м'яч, але після пробиття штрафного удару - м'яч влучив у хрестовину. На 78 хвилині матчу спрацювала стара добра приказка ... Після розіграшу кутового удару у виконанні Артема Радіонова в потрібному місці опинився Сергій Снитко, який з району 11-метрової позначки відправив головою м'яч у сітку воріт - 1:2.

У підсумку бойова перемога сумчан, які показали характер, зумівши зрівняти рахунок і навіть забити переможний гол в ворота «УкрАгроКома».

fc.sumy.ua
Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 534 | Додав: Admin | Теги: Украгроком, Суми, Головківка