ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 04:14

Олександрійці мінімально поступилися "Дніпру"
Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Олександрія" 1:0 (1:0)

«Дніпро»: Каніболоцький (Варцаба 60), Інкум (Васильєв 60), Мазух (Ларін 60), Мандзюк (Мірошниченко 60), Джуліано (Разуваєв 60), Чеберячко (Сваток 60), Зозуля (Войцеховський 60), Денисов (Балан 60 ), Бабенко, Антонов, Матеус (Горбунов 46).

Головний тренер: Рамос Хуанде

«Олександрія» (старт. склад): Зарубін, Микицей, Шендрик, Протіч, Банада, Колесніченко, Шевченко, Артюх, Вук, Гавриш, Чередниченко

Головний тренер: Купцов Андрій

Гол: Джуліано (40)

У першому контрольному матчі міжсезоння основного складу "Дніпра" було відведено годину ігрового часу. Цей час на полі провели ті, хто вже два тижні готується до сезону. Відзначимо, що в матчі не брали участь відданий в оренду київському «Арсеналу» до кінця першої частини сезону Євген Шахов, який отримав пошкодження у збірній Гани Дерек Боатенг (травма не дуже серйозна, і його вже поступово підводять до роботи з командою), а також затемпературили Денис Олійник, якого вирішили поберегти.

В їх відсутність розстановка дніпрян виглядала наступним чином. В обороні грали Мандзюк, Мазух, Чеберячко і Денисов, два центральних півзахисника - Бабенко і Джуліано, крайні хавбеки - Інкум і Антонов; пара форвардів - Зозуля і Матеус.

«Олександрія» спробувала почати матч, не поступаючись господарям в активності, проте ті, що провели, до слова, вранці тренування, поступово - немов у армрестлінгу - притискали опонентів все сильніше, і в кінці кінців заволоділи великою перевагою.

Не сказати, що біля воріт гостей було багато моментів, але час від часу за голову хапалися то Зозуля, то Антонов, то Матеус. Удачливіше інших виявився Джуліано, який на 40-й хвилині блиснув індивідуальною майстерністю. Обігравши кількох суперників і воротаря, він закотив м'яч у порожні ворота. Незабаром ефектним ударом головою в падінні в «дев'ятку» м'яч у сітку відправив і Матеус, однак у форварда був зафіксований офсайд.

У перерві дніпряни провели одну заміну, в результаті якої Антонов перейшов у напад, а позицію на фланзі зайняв вийшов Горбунов. А через чверть години відбулася запланована масова зміна складу.

Хід гри, зрозуміло, змінився. «Олександрія», що випускала на заміни одного за іншим потенційних новачків, відсунула події від своїх воріт. При цьому молодь «Дніпра» виглядала досить непогано, намагаючись контролювати м'яч і діяти швидко в середині поля.

Моментів, правда, створено не було, а ось олександрійці в одній з контратак ледь не зрівняли рахунок. Чепурненко проштовхнув м'яч повз вискочив йому напереріз Варцаби і пробив низом у порожні ворота. На щастя, сфера вдарилася об штангу і відскочив у поле.

Хуанде Рамос (головний тренер «Дніпра»): У плані підготовки це була корисна робота. але при цьому нам не вистачає 4-5 гравців, які знаходяться в розташуванні своїх збірних.

Прес-служба ФК "Дніпро"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 546 | Додав: Admin | Теги: Дніпро, спаринг, Олександрія