ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 27.04.2024, 23:06

Головна » 2012 » Червень » 23 » «Локомотив-Хлібодар» впевнено переграв команду з Новоукраїнки
«Локомотив-Хлібодар» впевнено переграв команду з Новоукраїнки
«Локомотив-Хлібодар» - ФК «Новоукраїнка» 3:0 (1:0) (Хижняк, 9; 68; Тарасюк, 83)

«Локомотив-Хлібодар»: Білоконь, Согутовський, Мизенко, Чернишев, Латишев, Махмудов, Сироватка (Замнеус, 50), Хижняк, Полюх (Усенко, 65), Красовський (Мурянов, 78), Тарасюк.

Попередження: Білоконь, 60.

«Локомотив-Хлібодар» в передостанньому турі першого кола першої групи чемпіонату Кіровоградської області з футболу приймав ФК «Новоукраїнка». Вже на старті зустрічі господарі відкрили рахунок: захисник гостей порушив правила проти Максима Тарасюка й арбітр призначив пенальті, яке впевнено реалізував Костянтин Хижняк. В подальшому знамянська команда не демонструвала впевненої гри, інколи віддавала ініціативу супернику, хоча й більше контролювала м’яч. Мала ще пару моментів у першому таймі, але не втілила в забитий м’яч. Так, з передачі Красовського Полях не точно пробив. В першій десятихвилинці удар Руслана Красовського заблокував захисник гостей. у новоукраїнців в першому таймі був один шанс зрівняти рахунок: з передачі четвертого номера десятий головою з двох метрів до воріт пробив мимо. Зазначимо, що на 32-ій хвилині матчу стався досить суперечливий епізод. З подачі Хижняка із кутової позначки Красовський головою пробив – м’яч влетів у сітку воріт суперника й за мить вилетів – арбітр не побачив це і не зафіксував взяття воріт гостей. Тож після першої половини зустрічі 1:0 на користь господарів.
Другий тайм видався більш видовищним. Так, на 51-ій хвилині з передачі Олександра Мизенко Руслан Красовський з метра до воріт примудрився пробити вище. Через шість хвилин знову дана зв’язка була на вістрі атаки господарів: цього разу м’яч після удару Красовського влучив у перекладину воріт гостей. А на 68-ій хвилині матчу передача Мизенка стала результативною: Костянтин Хижняк за допомогою рикошету оформив дубль в звітному матчі. На 75-ій хвилині матчу Дмитро Усенко із двадцяти метрів «облизав» перекладину воріт новоукраїнців. Та все ж на 83-ій хвилині і третій м’яч побував у сітці воріт гостей. Костянтин Хижняк пробив із-за меж штрафної площадки – голкіпер відбив м’яч перед собою і першим на добиванні був Максим Тарасюк, для якого цей м’яч став десятим в нинішньому чемпіонаті, що дозволяє йому втримувати лідерську позицію в заліку бомбардирів. В підсумку матч завершився впевненою перемогою команди «Локомотив-Хлібодар» з рахунком 3:0.
В наступному турі, 30 червня, знамянська команда в Долинській зіграє з місцевим «Степом», який перебуває на останньому місці в турнірній таблиці.
Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 777 | Додав: Admin | Теги: Новоукраїнка, ЛОКОМОТИВ, Хлібодар