ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 20:01

Головна » 2012 » Червень » 29 » ПФК «УкрАгроКом» на виїзді переміг «Гірник- Спорт»
ПФК «УкрАгроКом» на виїзді переміг «Гірник- Спорт»
Черговий контрольний спаринг украгрокомівці провели в Комсомольську з ФК «Гірник - Спорт», який в сезоні 2011/2012 виступав в групі «Б» Другої ліги ПФЛ України.

«Гірник - Спорт» - ПФК «УкрАгроКом» 0-2 (0:0) (Гріщенко, 53; Фальковський, 67)

Склад ПФК «УкрАгроКом»:

Перший тайм: Морозов (воротар), Місюра, Шмиговський, Мамонов, Бойченко, Батраченко (капітан команди), Володченков, Волков, Головко, Пономарь, Гаврась (Фальковський).
Другий тайм: Шоботенко (Воротар), Понаморенко Мамонов, Ломко, Яворський, (заміна Русін), Степанюк, Пономарь (заміна Белоусов), Волков (заміна Горобець), Гріщенко, Фальковський  (заміна Вдовіченков).

28 червня, ПФК «УкрАгроКом» (с.Головківка) провів контрольну гру з ФК «Гірник-Спорт» (м. Комсомольск). Матч розпочався в рівній боротьбі. Спочатку господарі мали певну перевагу, наші футболісти мали деякі проблеми в центрі поля, але проходили контратаки в основному через правий край. В середині першого тайму мав гарний момент Олег Волков, який ввірвався в штрафну та вдарив у дальній від воротаря кут, але голкіпер зреагував і перевів м’яч спочатку в штангу, а потім і на кутовий. Аграрії намагались створювати моменти за рахунок флангової гри, як результат в першому таймі було подано значна кількість кутових ударів.
В другому таймі тренерський штаб ПФК «УкрАгроКом» практично повністю змінив склад команди, що швидко дало результати «Украгрокомвці» почали грати конструктивніше та створювати моменти. Так на 53хв. після пасу з лівого флангу гол забив Юрій Гріщенко. Наші футболісти мали ще моменти. Так Олександр Каліновський сильно бив з-за меж штрафного майданчика, але м’яч потрапив в штангу. Згодом ще мали моменти Андрій Вдовіченков та Олександр Русін, які били зльоту по воротами, але не попадали. На 67хв. після чергової атаки футболістів ПФК «УкрАгроКом» на добивання зіграв Євген Фальковський зробивши рахунок 0-2 на нашу користь. Матч продовжувався. В атаках гостей лише під завісу матчу господарі активізувались та останні п’ять хвилин  матчу перехопили ініціативу. Матч так і закінчився з рахунком 0-2.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 584 | Додав: Admin | Теги: Гірник, спорт, Украгроком