ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 00:36

Головна » 2012 » Червень » 30 » Складна перемога ПФК «УкрАгроКом»
15:05
Складна перемога ПФК «УкрАгроКом»
Чергову контрольну зустріч ПФК «УкрАгроКом» провів 29 червня на своєму стадіоні «ГОЛовківський», а суперником був ФК «Гірник» Кривий Ріг.
Аграрії здобули важку перемогу з мінімальним рахунком 1:0.

Склад ПФК «УкрАгроКом»

Перший тайм: Швець, Мамонов, Пономаренко, Ломко, Бойченко, Степанюк, Марущук, Волков, Пономар, Вдовіченков, Гаврась.

Другий тайм: Швець, Мамонов, Пономаренко, Місюра, Батраченко, Головко, Білоусов, Каліновський, Горобець, Гріщенко, Фальковський (Володченков).

Головній тренер – Юрій Гура.

Почесний президент – Сергій  Кузьменко.

Це була не перша товариська зустріч суперників. Але якщо раніше вони виступали у різних групах другого дивізіону ПФЛ, а саме: ПФК «УкрАгроКом» –  у західній групі А, ФК «Гірник» – у східній групі Б, то у сезоні 2012/2013 вони будуть грати у групі Б, куди перевели  аграріїв. Отже було цікаво подивитися на цю гру саме з цих міркувань.

Гра почалася дуже активно. Вже на 3-й хвилині стрімка атака господарів (бордові футболки)  могла привести до голу, але гірники (білі футболки) перевили м’яча на кутовий. Після його подачі ситуація дещо розрядилася й гості почали контратакувати. Вже на 8-й хвилині криворожани створили гольовий момент у воріт Ярослава Швеця, але впевнено зіграв захист. Це лише підстьобнуло футболістів у білих футболках. На 12-й хвилині з-за меж штрафного майданчика вони потужно б’ють у бік воріт господарів поля, та м’яч пройшов біля самісінької штанги! У ці хвилини тиск гірників відчувався, як то кажуть, неозброєним оком. На 14-й – знову небезпечний момент у воріт головківців, й знову гол не відбувся. А потім аграрії почали діяти більш активно та цілеспрямовано. На 17-й хвилині Максим Гаврась добре пробив від  лицьової лінії, але шкіряного винесли на кутовий. Розіграш стандарту результату не дав. Треба зауважити, що на початку гри було досить багато неточних передач та офсайдів у обох командах, але згодом ситуація вирівнялася. На 33-й хвилині гості пробили штрафний, але Ярослав Швець, як на мене, найкращій у складі ПФК «УкрАгроКом» у цьому двобої, парирував дуже потужний та точний удар. А от на 38-й «святкували» головківці. Максим Гаврась буквально виклав м’яча на ногу Олега Волкова. Той з близької відстані точно й дуже сильно пробив низом у правий кут й м’яч опинився у сітці воріт! Є 1:0! На останній хвилині першого тайму господарі розіграли дуже красиву «багатоходівку», але захисники (в котрий раз!) перевили круглого на кутовий, розіграш якого рахунку не змінив. Перший тайм так й завершився 1:0.

Початок другого тайму був бурхливим, як водоспад. Гірники дуже прагнули відновити паритет. Вони атакували великими силами, але до гола справа так й не доходила. Гра була дуже динамічною, але й фолів дещо побільшало. В руках арбітра Дениса Федана все частіше стали з’являтися «гірчичники».  – Стоп, хлопці! Це лише спаринг! Побережіть здоров’я, адже попереду офіційні зустрічі! – так й хотілося мені вигукнути футболістам. На щастя, обійшлося без травм. Треба відзначити, що обидві команди дуже швидко переходили від оборони до атаки і навпаки, демонструючи при цьому комбінаційний футбол високого ґатунку . Ось що більше запам’яталося у другому таймі. На 51-й хвилині аграрії зробили навіс у штрафний майданчик, але м’яча зловив голкіпер «Гірника». На 59-й, після дуже потужного удару форварда криворожан, м’яч потрапив у поперечину та, на щастя для головківців, приземлився поза межами воріт. Гості робили відчайдушні спроби   «розхитати» захист украгрокомівців, але це їм не вдавалося зробити. Гра була дуже  азартною, видовищною й цікавою, тому здавалося, що  це якась дуже принципова офіційна зустріч, а не звичайний товариський матч. Саме за це ми вдячні тренерським штабам й футболістам обох команд. Та повертаємося на поле. На 67-й хвилині дуже підступний удар парирував голкіпер господарів Ярослав Швець. Браво, Ярославе! Так тримати! А от на 73-й – реально міг подвоїти рахунок Євген Фальковський, але не судилося. Доречи, Женя був дуже помітним на полі, але так й не відзначився голом (днем раніше він забив м’яча у ворота команди «Гірник-Спорт» у Комсомольську). На 76-й хвилини попрацювати прийшлося вже голкіперу аграріїв. Як бачите, події розгорталися дуже стрімко, що свідчить про добрі кондиції учасників цієї зустрічі. Й це дуже добре! Кінець матчу об’єктивно  був за гостями. На 87-й – віч-на-віч з воротарем головківців виходить форвард «Гірника» й в котрий раз Ярослав реально рятує свою команду від здавалося неминучого гола. А на 90-й – знову гарматний «постріл» у площину воріт аграріїв! Та знову впевнено грає голкіпер! Зустріч так й завершилася з мінімальним рахунком 1:0.

На останок слід відзначити, що перемога аграріїв була нелегкою. В деяких епізодах краще виглядали господарі, а в деяких – гості. Тому гра була рівною. Але Фортуна цього разу  посміхнулася саме головківцям…

Мені давно дуже подобається команда Геннадія Приходько та тренерський штаб, яким він керує. У цьому колективі практично немає «варягів», бо грають тут місцеві хлопці. Й як ще грають! Задивишся! Рослі й впевнені у своїх силах футболісти з Кривого Рогу дійсно визивають повагу. А що стосується рахунку, то не треба Геннадію Приходько звертати на це увагу, адже гра була й справді класною! Вона могла би стати прикрасою футбольного турніру самого високого рангу! Це правда! Й це насправді важливо! А решта – то пил.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 701 | Додав: Admin | Теги: Гірник, Украгроком, Головківка