ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 12:54

Головна » 2012 » Червень » 30 » Мінімальна перемога «Буревісника
Мінімальна перемога «Буревісника
«Буревісник» - ФК «Долинська» 1:0 (0:0) (Александров, 64)

«Буревісник» (Петрово): Домбровський, Олійник, Кравчик, Паламарчук, Сідоров (Грінкевич, 60), Сафонов, Корольський, Александров, Корчинський, Сафронов, Дзюнзя (Шушпанов, 38).

ФК «Долинська»: Олександр Антоненко, Музичко, Мистров, Бондаренко (Тритаренко, 70), Боков, Аганюрян, Маковецький, Кляцаний, Афонченко, Бондюк, Денис Антоненко (Ніколаєнко, 60).

В останньому турі першого пола першої групи чемпіонату Кіровоградської області «Буревісник» мінімально переміг ФК «Долинська». Початок матчу ознаменувався стартовим натиском команди «Буревісник», яка представляє село Петрово знамянського району і домашні матчі проводить в місті Знамянка (власний стадіон нині реконструюється). Мав шанс відкрити рахунок зустрічі Володимир Дзюнзя, але не зміг переграти голкіпера суперника 40-а річного Олександра Антоненка, котрий, зазначимо, в сьогоднішньому матчі не раз виручав своїх партнерів. На 18-ій хвилині матчу на допомогу вже своєму кіперу встиг захисник гостей, який після удару головою у виконанні Олександра Сафонова виніс м’яч з лінії воріт. Лише в середині першого тайму гості огризнулися: після удару зі штрафного у виконанні Руслана Бондюка голкіпер «Буревісника» відбив м’яч перед собою – добивання гостей було не сильним й Домбровський спіймав «круглого». Потім ще разу Сафонов не зміг переграти голкіпера суперника. А наприкінці тайму стався найбільш небезпечний епізод тайму, який створили гості. Нападник ФК «Долинська» Роман Афонченко вийшов тет-а-тет з голкіпером «Буревісника» й пробив на техніку – петрівчан виручила штанга їх воріт. Без забитих м’ячів і завершилася перша половина матчу.
У другому таймі «Буревісник» збільшив натиск на ворота суперника, що дало свої наслідки. Біля воріт Олександра Антоненко виникали раз по раз небезпечні моменти. Так, лише один Олександр Сафонов мав п’ять моментів, але жоден не реалізував. А от Валентин Александров на 64-ій хвилині був влучним: точно пробив у лівий кут воріт долинчан і як виявилося згодом, забив єдиний м’яч в зустрічі. Тож в підсумку «Буревісник» здобув перемогу з рахунком 1:0.

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 881 | Додав: Admin | Теги: область, футбол, Буревісник, Кіровоград, Долинська