ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 01:10

Головна » 2012 » Липень » 21 » «Олександрія» переграла «Нафтовик-Укрнафта»
19:54
«Олександрія» переграла «Нафтовик-Укрнафта»
В Охтирці відбувся матч другого туру першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» - ПФК «Олександрія». Перший тайм протистояння охтирської та олександрійської команд порадував глядачів забитими м’ячами, але от не порадував тим у які ворота їх більше влетіло. Три м’яча влетіло у ворота господарі і один у ворота олександрійців. Нападник ПФК «Олександрія» Вячеслав Шевченко на старті зустрічі зробив вагому заявку своєї команди на перемогу, в першій десятихвилинці двічі розписавшись у воротах охтирчан. «Нафтовик-Укрнафта» досить швидко зусиллями Романа Полтавця один м’яч відіграв. Але в середині тайму Шевченко, зробивши хет-рик ще до перерви зустрічі, відновив перевагу ПФК «Олександрія» в два м’ячі.
Після перерви охтирчани «ожили» і пробували врятувати матч. Так, на 63-ій хвилині Леонід Бояринцев ударом головою забив дуже гарний м’яч у девятку. Через дві хвилини господарі ще раз відзначилися, але взяття воріт олександрійців арбітр відмінив, угледівши положення поза грою. Охтирська команда до кінця матчу проводила безуспішні атаки, які результату позитивного не принесли. Команда Андрія Купцова вистояла і здобула виїзну перемогу з рахунком 3:2.
В третьому турі ПФК «Олександрія» 28 липня вдома прийме білоцерківський «Арсенал», а охтирська команда «Нафтовик-Укрнафта» в Донецьку зустрінеться із «Олімпіком».

«Нафтовик-Укрнафта» - ПФК «Олександрія» 2:3 (1:3) (Полтавець, 14; Бояринцев, 63 - Шевченко, 6; 10; 27)
«Нафтовик - Укрнафта»: Чурилов, Бояринцев к/к, Єстафієв, Єрмак, Ховбоша (Світличний 79), Башлай, Тарасенко (Павелко 82), Даудов (Сирота 52), Саванчук, Яровенко О., Полтавець.
Запасні: Вокальчук, Артюх, Кременчуцький.
Гол. тренер: Євген Яровенко.

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Протіч, Чередніченко к/к, Кіча (Басов 89), Колесниченко, Шевченко, Шендрик, Старенький (Полярус 90), Микицей, Бондаренко (Банада 68), Гавриш (Грицук 76).
Запасні: Леванідов, Сахневич, Соломка.
Гол. тренер: Андрій Купцов
Попередження: І.Чередніченко (4) , Р.Протич (66), Є.Банада (68).

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 578 | Додав: Admin | Теги: Лавренко, Олександрія, Охтирка, Нафтовик