ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 06:48

Головна » 2012 » Липень » 21 » Домашнє фіаско «УкрАгроКома»
19:56
Домашнє фіаско «УкрАгроКома»
Відбувся матч другого туру групи «Б» «УкрАгроКом» - «Шахтар». В першому таймі господарі більше контролювали м’яч, більше атакували, але по при це були вимушені на 16-ій хвилині матчу діставати м’яч з сітки власних воріт. У гостей відзначився Владислав Коробкін, котрий, помітно, є лідером свердловської команди. Він через кілька хвилин міг подвоїти перевагу в рахунку своєї команди, але цього разу його підвела влучність. Господарі до перерви створили кілька небезпечних епізодів біля воріт суперника, але голкіпер «Шахтаря» Денис Козенко впіймав кураж і вміло відводив небезпеку від своїх воріт. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги свердловського «Шахтаря».
Після перерви господарі кинули великі сили вперед, але не спромоглися досягти успіху. А от гості ще двічі розписалися у воротах Ярослава Швеця. Роман Фатій та Віталій Пономар замкнули атаки «Шахтаря» в контратаках. Матч завершився перемогою свердловської команди з рахунком 3:0.
В наступному турі ПФК «УкрАгроком» 29 липня в Кривому Розі зіграє проти місцевого «Гірника».

«УкрАгроКом» - «Шахтар» 0:3 (0:1) (Коробкін, 16; Фатій, 60 Пономар, 65)

Стартовий склад команди «УкрАгроком»: Швець, Радевич, Степанюк, Гріщенко, Ломко, Пономаренко, Вдовіченков, Марущук, Фальковський, Гаврась, Білоусов.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 769 | Додав: Admin | Теги: поразка, Украгроком, Шахтар, фіаско