ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 04.05.2024, 07:32

Головна » 2012 » Липень » 25 » ПФК «УкрАгроКом» пройшов ФК «Буча»
19:56
ПФК «УкрАгроКом» пройшов ФК «Буча»
ФК «Буча» - ПФК «УкрАгроКом» 1:2 (0:0) (Закарлюка, 86 (пен) - Гріщенко, 53; 90+4)

ФК "Буча": 1. Беспятчук, 14. Клименко, 4. Литовченко, 8. Науменко, 18. Хабіб (22. Петрук, 46), 7. Кармаліта (19. Кікош, 65), 11. Дорофеєв (15. Портянкін. 71), 9. Мазуренко, 17. Закарлюка, 20. Єфіменко, 10. Богданов.

ПФК "Украгроком": 30. Шоботенко, 17. Мамонов, 4. Пономаренко, 2. Томах, 18. Бойченко, 21. Марущук, 13. Радевич, 20. Волков (10. Грищенко, 46), 8. Каліновський (11. Горобець, 46), 22. Білоусов, 6. Савченко (7. Батраченко, 78).

Відбувся матч першого попереднього етапу Кубка України ФК «Буча» - ПФК «УкрАгроКом». Наставник команди з Головківки Юрій Гура на лаві запасних залишив кількох основних своїх виконавців голкіпера Ярослава Швеця, Юрія Грищенка, Олександра Ломка. З перших хвилин господарі грали досить активно. Досить не погано в центрі поля діяв досвідчений Сергій Закарлюка. А от команда Юрія Гури тех. Не відсиджувалася у захисті і на 16-ій хвилині зустрічі мала виходити вперед, але гравець гостей поцілив в перекладину воріт ФК «Буча». У подальшому футболісти «УкрАгроКома» більше контролювали м’яч, але до перерви нічого більше небезпечного не створили, лише від Волкова відвернулася фортуна. А от у господарів міг відкрити рахунок Мазуренко, але надійно зіграв Шоботенко, потягнувши удару суперника на 41-ій хвилині зі штрафного. Тож на перерву команди пішли без забитих м’ячів.
Початок другого тайму приніс радість вболівальникам клубу з Кіровоградської області. На 53-ій хвилині матчу зіграла заміна Юрія Гури в перерві матчу. Юрій Гріщенко невідпорно пробив по воротах суперника й голкіпер господарів був безсилим врятувати свою команду. Після пропущеного м’яча аматорська команда старалася відігратися, але не було створено моментів. На футбольному полі точилася рівна боротьба з певною кількістю дрібних фолів. На 72-ій хвилині зустрічі Сергій Закарлюка небезпечно подавав кутовий: відразу три футболісти господарів не влучили по «круглому». За десять хвилин до завершення основного часу зустрічі футболісти «Бучи» мали стовідсотковий шанс зрівняти рахунок, але Петрук з кількох метрів не влучив по воротах Шоботенка. Але до завершення основного часу зустрічі «сухими» ворота свої гості не зберегли. На 86-ій хвилині захисники «УкрАгроКома» у власній штрафній площадці збили гравця суперника і Сергій Закарлюка впевнено реалізував пенальті – 1:1. Впіймавши кураж, футболісти «Бучи» до завершення основного часу продовжували атакувати. І вже коли всі подумали про серію післяматчевих пенальтей, про себе нагадав Юрій Гріщенко, котрий на 90+4 хвилині забив переможний м’яч і приніс своїй команді виход до наступного етапу змагань.
На другому етапі Кубка України ПФК «УкрАгроКом» зіграє ще з однією аматорською командою - ФК «Гвардієць» з смт. Гвардійске Сімферопольського району АР Крим. Кримська команда до даного етапу вийшла без гри, адже «Бастіон» знявся зі змагань. Тож 22 серпня ПФК «УкрАгроКом» вдома прийматиме ФК «Гвардієць».

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 659 | Додав: Admin | Теги: Закарлюка, кубок, Украгроком, Гріщенко, Буча