ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 29.03.2024, 01:26

Головна » 2012 » Серпень » 8 » Вільшанин Максим Прокопенко в фіналі Олімпіади
10:48
Вільшанин Максим Прокопенко в фіналі Олімпіади
Каноїст, вихованець вільшанського спорту, Максим Прокопенко в парі з миколаївцем Сергієм Безуглим вийшли до фіналу заїзду на 1000 метрів на Олімпіаді.
Сергій Безуглий та Максим Прокопенко, які нині захищають кольори збірної Азербайджану, почали Олімпіаду досить жваво. В одинадцятий день Ігор вони здорово виступили в попередньому заїзді на 1000 метрів, з ходу пробившись до фіналу.
З тактичної точки зору спортсмени зробили все правильно, зберігши свої сили на фінал. Адже дуети, які посіли два перших місця на попередньому етапі, автоматично потрапляють у вирішальний заїзд, надаючи іншим потенційним конкурентом оскаржувати право боротися разом з ними за медалі. У кваліфікації Безуглий з Прокопенко підтвердили статус одних з головних претендентів на медалі Ігор, показавши результат 3:38.042, вони посіли перше місце в своєму кваліфікаційному заїзді. Фінал заїзду на 1000 метрів на Олімпіаді відбудеться завтра, 9 серпня.

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 607 | Додав: Admin | Теги: Безуглий, спорт, Прокопенко, гребля, Вільшанка, Олімпіада, каное