ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 30.04.2024, 23:46

Головна » 2012 » Серпень » 12 » «Украгроком» святкував перемогу над командою «Макіїввугілля»
19:54
«Украгроком» святкував перемогу над командою «Макіїввугілля»
ПФК «Украгроком» - «Макіїввугілля» 2:0 (1:0) (Віталій Горобець, 41; Олександр Батраченко, 83)

ПФК «Украгроком»: Швець, Пономаренко, Ломко, Радевич, Мамонов, Батраченко, Горобець (Каліновський, 46), Гріщенко, Фальковський (Білоусов, 60), Савченко (Вдовіченков, 25; Русин, 89), Марущук (Степанюк, 79).

«Макіїввугілля»: Шпак, Федотов (Жигулін, 81), Романов, Логінов, Цихмейструк, Кошелєв, Ємельянов (Фролов, 75), Морев (Гуджабідзе, 67), Кретов, Богданов (Нецер, 87), Шевчук (Мохов, 86).

Попередження: Фальковський, 37; Марущук, 56 - Шевчук, 43; Богданов, 56; Федотов, 57; Нецер, 90+1.

На 54-ій хвилині матчу Денис Шевчук не реалізував пенальті.

На старті матчу господарі провели кілька небезпечних атак. Так, в одній з них півзахисник «Украгрокома» підступно пробивав із-за меж штрафної площадки – голкіпер гостей перевів м’яч на кутовий. На шостій хвилині Сергій Савченко був на вістрі атаки: гравець господарів у боротьбі із захисником «Макіїввугілля» впав у воротарській гостей і до м’яча не дотягнувся. А на 14-ій хвилині гості відповіли своїм небезпечним ударом: Ярослав Швець впевнено ліквідував загрозу власним воротам, парирувавши удар з гострого кута.
На 32-ій хвилині зустрічі центральний захисник господарів в простій ситуації втратив м’яч і Роман Ємельянов під кутом вийшов тет-а-тет з голкіпер «Украгрокома» - дуель виграв Ярослав Швець. Через мить вже різку атаку провели господарів: удар Батраченка парирував голкіпер «Макіїввугілля» Олександр Шпак.
А наприкінці першого тайму звітного матчу футболісти «Украгрокома» свою не значну територіальну та ігрову перевагу втілили в забитий м’яч. Після подачі зі штрафного суперник відбився – м’яч відлетів на неприкритого Віталія Горобця у 12 метрах від воріт і гравець господарів завдав невідпорного результативного удару – 1:0 на користь «Украгроком». З цим рахунком і завершився перший тайм, в якому господарі дещо переважали суперника. Виділявся своєю грою в центрі поля вихованець знамянського футболу Андрій Марущук, який не погано діяв в ролі плеймейкера.
На початку другого тайму господарі впевненіше грали, але могли на 54-ій хвилині, пропустивши контратаку суперника, поплатитися за помилки в обороні. Максим Богданов після передачі Шевчука увійшов у штрафну площадку і був збитий захисником господарів – пенальті. Одинадцятиметровий удар виконував викликався Денис Шевчук – він пробив в інший кут від голкіпера, але на «виручку» команді Юрія Гури прийшла штанга воріт. Тож в ті хвилини рахунок залишився без змін. А через п’ять хвилин господарі могли подвоїти рахунок на табло, але після подачі Марущука зі штрафного нападники не встигли на м’яч, не повіривши він долетить на дальню штангу воріт гостей. В останній десятихвилинці матчу господар подвоїли рахунок: після чудової трьохходівки Олександр Батраченко точно пробив у нижній кут воріт суперника – 2:0. Наприкінці матчу Сергій Пономаренко ударом зі штрафного міг забити і третій м’яч, але «круглий» пролетів біля штанги воріт гостей. В підсумку матч завершився з рахунком 2:0 на користь команди «Украгроком». Здобуті три очки дозволили головківцям піднятися в турнірній таблиці на три сходинки уверх і з восьма очками після шести турів посідати сьоме місце.
В наступному турі «Украгроком» в Новій Каховці зіграє з місцевою «Енергією».

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 643 | Додав: Admin | Теги: футбол, Украгроком, Макіїввугілля