ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 05:03

Головна » 2012 » Серпень » 17 » «Севастополь» розгромив «Олександрію»
22:35
«Севастополь» розгромив «Олександрію»
Матчем ФК «Севастополь» - ПФК «Олександрія» стартував шостий тур в українській першій лізі.
Зустріч розпочалася певною розвідкою. Обидві команди придивлялися один до одного. Футболістами обох було виконано по кілька не точних подач у штрафні площадки. І перший по-справжньому небезпечний момент, який стався в звітному протистоянні, завершився забитим м’ячем. На 27-ій хвилині матчу Танчик на добиванні відкрив рахунок: голкіпер гостей Руслан Зарубін перший удар Сергія Кузнєцова парирував, а от при добиванні Танчику врятувати свою команди від пропущеного м’яча не зумів. Повівши у рахунку господарі себе відчули більш вільно. Через хвилину знову на вістрі атаки господарів був Сергій Кузнєцов і знову дуель виграв голкіпер «Олександрії» та цього разу на добиванні не було нікого. На 34-ій хвилині олександрійці створили перший небезпечний момент біля воріт суперника: Махновський «потягнув» удар Андрія Запорожана зі штрафного. І через мить «Севастополь» відповів другим результативним ударом: гравець молодіжної збірної України Караваєв в один дотик переправив «круглого» у ворота Руслана Зарубіна – 2:0 на користь севастопольців.  Наприкінці першої половини зустрічі ледь севастопольці не забили третій м’яч у ворота Руслана Зарубіна: Кузнєцов та Караваєв не скористалися помилкою гравців оборони гостей при створення положення і поза грою, й не розібралися між собою, вийшовши на голкіпер суперника. Ось такий видався жвавий перший тайм матчу.
Другий тайм жваво розпочали олександрійці і могли відіграти один м’яч, але їх гравець з п’яти метрів не переграв голкіпера суперника Махновського. В подальшому знову ініціатива перейшла до господарів, які завдяки зусиллям Новака та Жабокрицького могли збільшити перевагу в рахунку: в першому епізоді вдало зіграв голкіпер гостей, в другому Олександра підвела влучність. Що не змогли зробити партнери, зробив Євген Бредун, який на 11-ій хвилині свого перебування на полі забив третій м’яч у ворота гостей. Підопічні Андрія Купцова на 73-ій хвилині моли відігратися, але Андрій Запорожан не реалізував пенальті (програв дуель Махновському), яке заробив Сергій Старенький. Через хвилину Олександр Жабокрицький ледь не збільшив рахунок, але цього разу Руслан Зарубін врятував свою команду. У хвилини, що залишилися до завершення матчу, гості могли забити, але після передачі Артема Поляруса Вячеслав Шевченко не влучив в пустий кут воріт «Севастополя». А на 88-ій хвилині вже сам Полярус завершував атку - вище воріт. Сьогодні ворота господарів були
«зачарованими».
В наступному турі, 27 серпня, «Олександрія» вдома прийматиме харківський Геліос», а «Севастополь» днем раніше в Донецьку поміряється силами з місцевим «Олімпіком».

ФК «Севастополь» - ПФК «Олександрія» 3:0 (2:0) (Танчик, 27; Караваєв, 35; Бредун, 68)

«Севастополь»: Махновський, Федорів, Новак, Мате, Воронін, Дуляй (Бредун, 57), Левандовскі, Караваєв (Данишевський, 75), Танчик (Коваль, 83), Жабокрицький (Ківа, 78), Кузнєцов.

«Олександрія
»: Зарубін, Чередниченко, Кіча (Полярус, 46), Колесниченко, Гавриш (Грицук, 65), Запорожан, Старенький, Микицей, Михальов, Бондаренко (Банада, 80), Басов.

Попередження: Махновський, 72; Мате, 90+3 - Бондаренко, 45; Басов, 49.

На 73-ій хвилині матчу Андрій Запорожан не реалізував пенальті.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 647 | Додав: Admin | Теги: футбол, канал, перша, Олександрія, Севастополь, ліга, ПЛ, Танчик, Кузнецов, розгром