ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 00:52

Головна » 2012 » Серпень » 18 » «Украгроком» розгромив «Енергію»
22:30
«Украгроком» розгромив «Енергію»
В сьомому турі групи «Б» української другої ліги «Украгроком» з Головківки в Новій Каховці «каменя на камені» не залишив від місцевої «Енергії». Підопічні Юрія Гури в першому таймі на рівних грали з ново каховською «Енергією», що і зафіксував рахунок першого тайму – 0:0. А от з 59-ій хвилини матчу «Украгроком» супернику влаштував справжнє «пекло» - чотири «сухі» м’ячі влетіли у ворота «Енергії». Спочатку екс-гравець кіровоградської «Зірки» Юрій Гріщенко реалізував пенальті. Потім на 75-ій хвилині матчу ще один екс-кіровоградець Олександр Ломко подвоїв перевагу в рахунку своєї команди. А в компенсовані хвилини зустрічі Максим Гаврась та Андрій Вдовіченков довели рахунок до розгромного. То ж 4:0 на користь команди Юрія Гури. Як бачимо після домашньої звитяги над «Макіїввугілля» «Украгроком» набрав не поганий хід. Будемо сподіватися що надовго.
А наступний свій матч головківці зіграють 22 серпня в другому попередньому  раунді Кубка України. Їх суперником буде аматорська команда «Гвардієць» з Гвардійська.

«Енергія» - «Украгроком» 0:4 (0:0) (Гріщенко, 59 (пен.); Ломко, 75; Гаврась, 90+2; Вдовіченков, 90+3)

«Енергія»: Жуков, Масюткін, Козін, Філіппов, Дмитровський, Пуляєв, Кондратюк (Горбачов, 68), Черняєв, Риженко, Муковозов, Стецюк (Логвиненко, 54).

«УкрАгроКом»: Швець, Пономаренко, Ломко, Радевич, Мамонов, Батраченко, Гріщенко (Степанюк, 78), Пономар (Волков, 46), Горобець (Каліновський, 50), Білоусов (Вдовіченков, 46), Фальковський (Гаврась, 61).

Голи: Гріщенко (59 – пен.), Ломко (73), Гаврась (90+2), Вдовіченков (90+3).

Попередження: Масюткін, 60; Черняєв, 85 – Мамонов, 45.
Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 604 | Додав: Admin | Теги: енергія, друга, ліга, Украгроком