ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 21:10

Головна » 2012 » Серпень » 22 » «Олександрія» вилетіла з Кубка України
19:32
«Олександрія» вилетіла з Кубка України
На стадії другого попереднього етапу «Олександрія» в Свердловську в додатковий час поступилася місцевому «Шахтарю». В середині першого тайму матчу олександрійці зусиллями Артема Поляруса відкрили рахунок на табло: Артем був першим на добиванні після відскоку від голкіпера суперника. В подальшому гості продовжували «гнути» свою лінію, а суперник ніяк не міг створити щось небезпечне біля воріт Леванідова. Гості могли завдяки Шедрику наприкінці тайму подвоїти рахунок, але не пощастило. А після перерви футболісти «Шахтаря» в небагато чисельних атаках зуміли витиснути максимум. зрівнявши рахунок в матчі і перевести його в додатковий час. В 90-ій хвилини господарі зуміли забити другий м’яч у ворота олександрійців, які догралися, не реалізувавши чимало небезпечних моментів

«Шахтар» (Свердловськ) – ПФК «Олександрія» 2:1 (0:1, 1:0, 1:0, 0:0) (Тарануха, 65; Носарьов, 101 - Полярус, 23)

«Шахтар»: Чумак, Носарьов (Кондрашов, 107), Пащенко, Шеремет, Блавацький, Заєць, Головко (Борш, 63), В. Пономар, Тарануха (Гришин, 109), Фатій, Коробкін.

ПФК «Олександрія»: Леванідов, Сахневич, Назаренко, Антонов, Колесниченко, Соломка (Кіча, 73), Полярус, Грицук (Гавриш, 61), Шевченко (Михальов, 92), Шендрік, Банада.

Вилучення: Гавриш, 115.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 1051 | Додав: Admin | Теги: Шахтар, Олександрія