ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 09:24

Головна » 2012 » Серпень » 22 » В серії пенальті «Зірка» поступилася «Ниві»
19:52
В серії пенальті «Зірка» поступилася «Ниві»
«Нива» - «Зірка» 1:1 (по пен. 4:2) (1:0, 0:1, 0:0, 0:0) (Яневич, 5 – Насібулін, 47)

«Нива»: Новак, Данищук (Османов, 78), Лазорик, Лівіцький, Яневич, Листопад, Войтович (Януш, 55), Гребинський, Кушка, Кабанов (Лакуста, 88), Антонюк.

«Зірка»: Ширяєв, Олефір, Родіна, Горбаненко, Бушман (Рудницький, 53), Галенко, Новицький (Пінчук, 33), Бурдіян, Нємчанінов, Войтенко, Насібулін.

Попередження: Лівіцький, 45+2 – Галенко, 45+2; Войтенко, 107.

Вилучення: Нємчанінов, 100.

У Тернополі зустрілися третя команда першої ліги і команда, яка перед цим сезоном поставила завдання підвищитися у класі, а нині перебуває в нижній частині групи «А» другої ліги. Відзначимо, що останній між собою матч команди зіграли в 2010 році і тоді в Кіровограді «Зірка» з рахунком 3:1 святкувала перемогу. Тернопільським вболівальникам в нашій команді є добре знайомі дві особи, а саме нападник Ярослав Галенко, який в минулому сезоні на правах оренди виступав в складі «Ниви», та Самір Гасанов, котрий у свій час допомагав тренувати тернопільську команду Юрію Ковалю.
Невдало почали кіровоградці: вже на 5-ій хвилині господарі відкрили рахунок. Подальші зусилля кіровоградців в першому таймі не увінчалися успіхом. Та і щось небезпечне створити у воріт Андрія Новак так і не вдалося створити. А от господарі намагалися вивести в кожній зручній нагоді на ударну позицію то Тараса Кабанова, то Сергія Кушку. Наставник «Зірки» Ілля Близнюк вже у середині тайму вирішив заміною внести корективи у склад команди, замінивши Павла Новицького Тарасом Пінчуком. На перерву команди пішли за мінімальної переваги в рахунку 1:0 тернопільської «Ниви».
А на почутку другого тайму кіровоградці зусиллями Насібуліна відновили рівновагу в рахунку. На далі пішла «живіша» гра: обидва суперника намагалися забити переможний м’яч. Небезпечно пробивав головою Горбаненко; йому зі штрафного відповів Антонюк. В подальшому рахунок ні в основний, ні в компенсований час не зазнав змін і було пробиття післяматчевих пенальті. Їх вдаліше пробили господарі, а от в кіровоградців лише Володимир Олефір та Іван Рудницький були влучними, а Галенко та Родіна не забили.

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 612 | Додав: Admin | Теги: нива, кубок, Зірка