ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 14:40

Головна » 2012 » Серпень » 24 » «Локомотив-Хлібодар» - володар Кубка Кіровоградської області
22:55
«Локомотив-Хлібодар» - володар Кубка Кіровоградської області
У фінальному матчі Кубка Кіровоградської області з футболу знамянська команда «Локомотив-Хлібодар» не мала проблем з смоленським «Шахтарем». Підопічні Леня лише на перших хвилинах мали супротив з боку суперника, який кілька раз загрожував їх воротам. А на далі знамянчани забили один гол, а через кілька хвилин господарі реалізували пенальті. Гості завдяки голу Сергія Ухань скоротили рахунок, але потім «Шахтар» посипався і рахунок першого тайму це красномовно засвідчив – 6:1. Після перерви господарі довели свій клас, ще двічі забивши у ворота представника другої групи. Зазначимо, що футболісти зі Смоліно наприкінці матчу не реалізували пенальті. Тож завдяки впевненій перемозі з рахунком 8:1 «Локомотив-Хлібодар» здобув Кубок області. І так Кубок виграли Білоконь, Согутовський, Мизенко, Чернишов, Латишев, Махмудов, Сироватка, Лавриненко, Замнеус, Хижняк, Палюх, Усенко, Красовський, Мурянов, Тарасюк. А Руслан Красовський, зробив у фінальному матчі хет-рик, ще і став кращим бомбардиром цьогорічного розіграшу Кубка Кіровоградської області з футболу.
Відзначимо, що керівництво міста Знамянка, де відбувався фінал змагань, влаштували свято шанувальникам футболу. Перед початком матчу козаки із Запоріжжя демонстрували свою майстерність, а в перерві матчу виступали Майдансери зі Знамянських шкіл.

«Локомотив-Хлібодар» - «Шахтар» 8:1 (6:1) (12" Палюх Роман (0:1); 14" Красовський Руслан (0:2); 20" Ухань Сергій (1:2); 24" Красовський Руслан (1:3); 31" Палюх Роман (1:4); 44",45+2" Красовський Руслан (1:6); 48" Палюх Роман (1:7); 56" Тарасюк Максим (1:8))
Попередження: 37" Сироватка Олег "Локомотив-Хлібодар"; 54" Чернишов Олександр "Локомотив-Хлібодар"; 57" Доценко Сергій "Шахтар".

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 748 | Додав: Admin | Теги: кубок, Кіровоград, фінал, ЛОКОМОТИВ