ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 19:36

Головна » 2012 » Серпень » 26 » «Украгроком» переміг лідера групи «Мир»
19:20
«Украгроком» переміг лідера групи «Мир»
В 8-му турі групи «Б» другої ліги «Украгроком» вдома переміг лідера. «Мир» з Горностаївки поступився підопічним Юрія Гури. Господарі в середині першого тайму завдяки зусиллям Євгена Фальковського відкрили рахунок. Та не довго вели в рахунку футболісти «Украгрокома». Через п’ять хвилин головний арбітр зустрічі призначеним пенальті, яке чітко реалізував екс-гравець кіровоградської «Зірки» Андрій Драголюк. З рахунком 1:1 і завершився перший тайм. У другій половині зустрічі господарі спромоглися забити переможний м’яч і вирвати перемогу на лідером групи.

Після зіграного туру «Украгроком» набрав 14 очок і зрівнявся за набраними очками з «Миром», але в команди з Горностаївки ще один матч в запасі. У наступному турі «Украгроком», 1 вересня, в Ялті зіграє з Жемчужиною».

«Украгроком» - «Мир» 2:1 (1:1) (Фальковський, 23; Вдовіченков, 75 – Драголюк, 28 (пен.))

«УкрАгроКом»: Швець, Ломко, Мамонов, Радевич, Пономаренко – капітан, Батраченко, Волков (Степанюк, 79), Марущук (Вдовіченков, 22), Гріщенко (Твердоух, 72), Горобець (Каліновський, 59), Фальковський (Білоусов, 69).

«Мир»: Середа, Головко (Чмеленко, 81), Осьмачко – капітан, Рябченко, Ленський (Хомутов, 65), Шипа (Оніщенко, 59), Зайцев, Довбиш, Савченко, Драголюк, Скоцький.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 532 | Додав: Admin | Теги: мир, Украгроком