ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 06:20

Головна » 2012 » Серпень » 30 » Євген Коноплянка вивів «Дніпро» до групового етапу Ліги Європи
20:57
Євген Коноплянка вивів «Дніпро» до групового етапу Ліги Європи
Дніпропетровське «Дніпро» в неймовірному протистоянні пройшло чеський «Слован». В першому матчі протистояння в Чехії дніпропетровці вели в рахунку 2:0 і втратили перемогу – 2:2. А мали територіальну перевагу. У матчі-відповіді сьогодні в Дніпропетровську до 75-ої хвилини матчу історія повторилася. Український клуб вів в рахунку 2:0 і знову суперник зміг відігратися, при цьому чеська команда грала з 25-ої хвилини в меншості. Просто дивно, що робиться із дніпропетровцями, чому ведучи в рахунку, маючи відчутну перевагу, і в певний момент розслабляються і дозволяють супернику відновлювати рахунок. На щастя, на 76-ій хвилині вихованець кіровоградського футболу Євген Коноплянка забив третій м’яч у ворота «Слована» і вивів свою команду до наступної стадії змагань. І після забитого м’яча господарі, граючи в більшості, дозволяли супернику атакувати: футболісти «Слована» одного разу навіть влучили в штангу воріт Яна Лаштувки. А на 86-ій хвилині матчу з передачі кіровоградця Євгена Коноплянки Нікола Калініч забив останній м’яч в звітному матчі. Тож 4:2 на користь «Дніпра».
Завтра дніпропетровці дізнаються майбутніх своїх суперників в Лізі Європи. Жеребкування відбудеться в Монако. Зазначимо, що у груповому етапі беруть участь 48 клубів: 31 команд, що пройшли через кваліфікацію, 7 тих, які автоматично потрапили до раунду та 10 програли четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів (п'ять із чемпіонської і п'ять з нечемпіонської кваліфікації).

"Дніпро" - "Слован" (Л) 4:2
Голи: Алієев 12 (пен.), Алієв 59 (пен.), Коноплянка 76, Калініч 86 - Брезнанік 61, Келіч 71

"Дніпро": Лаштувка, Мазух, Джуліано, Коноплянка, Чеберячко, Стрініч, Зозуля (Кравченко 73), Одібе, Ротань, Алієв (Мандзюк 88), Матеус (Калініч 56)
"Слован": Бічік, Келіч, Ваха, Нежмар, Люлька, Босанчіч (Карішік 27), Брезнанік, Кушнір (Рабушіц 79), Гадашчок (Блажек 61), Яну, Фляйшман

Попередження: Одібе 69, Чеберячко 82 - Нежмар 12, Кушнір 14, Нежмар 25, Келіч 31, Люлька 67
Вилучення: Нежмар 25

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 557 | Додав: Admin | Теги: Дніпро, Слован, ЛЄ, Коноплянка