ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 01:01

Головна » 2012 » Серпень » 31 » Паралімпіада. В метанні диска Алла Мальчик залишилася без нагород
13:28
Паралімпіада. В метанні диска Алла Мальчик залишилася без нагород
На Паралімпіаді в метанні диска у класі F35\36 серед жінок були розіграні нагороди. В даних змаганнях брало участь 10 спортсменок, серед яких і кіровоградка Алла Мальчик. Спортсменки виконували по шість спроб метання снаряду, з яких підсумками яких результати спортсменок визначалися по найкращій спробі.
Алла Мальчик виконала лише три спроби, показавши результати 20,49 м; 21,63 м; 20,71 м, не потрапила до вісімки кращих, яка продовжувала боротьбу за нагороди, посівши підсумкове 9-е місце. А чемпіонкою Паралімпіади в даному виді стала інша українка Марія Помазан, яка метнула диск на 30,12 метрів, встановивши новий світовий рекорд. Це вже третя золота нагорода України, що дозволило їй в загальному командному заліку піднятися на третє місце, поступаючись лише Китаю і Австралії.
Зазначимо, що для Алли метання диску не є улюбленим видом. Кращі результати вона демонструє в штовханні ядра. Змагання в штовханні ядра на Паралімпіаді в Лондоні пройдуть 2 вересня.
Нагадаємо, що минулій Паралімпіаді в Пекіні кіровоградка Алла Мальчик завоювала бронзову нагору в метанні диска й золоту в штовханні ядра, позаминулій 2004 року в Афінах була «бронза» (штовхання ядра) та п’яте місце (метання диска).

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 3700 | Додав: Admin | Теги: нагорода, Чемпіон, залік, Лондон, мальчик, диск, Україна, Паралімпіада, Помазан