ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 01:47

Головна » 2012 » Вересень » 1 » В меншості «Олександрія» перемогла «Олімпік»
21:03
В меншості «Олександрія» перемогла «Олімпік»
Відбувся матч 8-го туру першої ліги ПФК «Олександрія» - «Олімпік». Підопічні Андрія Купцова першими відкрили рахунок в зустрічі: відзначився Банада. Через 12 хвилин Банада з героя перетворився в антигероя, достроково залишився поле і гравці олександрійської команди були змушені матч догравати в меншості. При цьому ж через хвилину екс-гравець «Зірки» Кирило Дорошенко зрівняв рахунок 1:1. З цим рахунком і завершилася перша половина зустрічі. А на початку другого тайму «Олександрія» на радість глядачам вийшла вперед: Ігор Чередніченко реалізував пенальті. Рахунок 2:1 на користь олександрійців зберігся дол. завершення матчу.
В наступному турі, 6 вересня, в Краматорську «Олександрія» зіграє з місцевим «Авангардом».

«Олександрія» - «Олімпік 2:1 (1:1) (Банада, 32; Чередніченко, 46 (пен.) – Дорошенко, 45)

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сахневич, Чередниченко - к/к, Полярус (Колесниченко, 46), Запорожан, Грицук, Старенький (Кіча, 90+2), Міхальов (Шевченко, 59, Гавриш 88), Банада, Бондаренко, Басов.

«Олімпік»: Жданков, Савін, Гришко, Огіря, Змієвський (Голіков 81), Волков, Лебідь, Дорошенко, Санжар –к/к, Драченко, Гельзін (Грибанов,63)

Попередження: І. Міхальов (48), Д. Гришко (59), В. Лебідь (76)

Вилучення: Банада, 44.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 586 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, олімпік