ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 06:18

Головна » 2012 » Вересень » 3 » Кіровоградка Ольга Свідерська – срібна призерка Паралімпіади
20:29
Кіровоградка Ольга Свідерська – срібна призерка Паралімпіади
Кіровоградка Ольга Свідерська в запливі на 100 метрів вільним стилем в класі S3 на Паралімпіаді в Лондоні здобула срібну нагороду.

В обід, 3 вересня, Ольга в другому півфінальному запливі не знала собі рівних, показавши результат 1:45.34, що стало новим світовим рекордом на даній дистанції. На жаль, у фіналі і цей результат кіровоградка продемонструвати не зуміла – 1:52.91. Цей результат дозволив їй стати срібним призером Паралімпіади, а перемогу у фіналі з результатом 1:44.32 здобула китаянка Джуангбо Хіа, яка поновила світовий рекорд, який встановила півдня тому наша землячка. Попереду в Ольги Свідерської два види змагань: 6 вересня 50 м на спині (S4) та 7 вересня 50 м вільним стилем (S3).

Категорія: Інші види спорту | Переглядів: 880 | Додав: Admin | Теги: Плавання, Паралімпіада, Свідерська