ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 12:09

Головна » 2012 » Вересень » 6 » «Зірка» розгромила «Одесу»
19:19
«Зірка» розгромила «Одесу»
«Зірка» - ФК «Одеса» 4:1 (2:0) (Галенко, 3; 18; Осадчий, 55; Порошин, 58 - Опря, 66)

«Зірка»: Ширяєв, Порошин (Войтенко, 74), Пінчук, Бочкур, Осадчий (Самойленко, 70), Родіна, Горбаненко (Рудницький, 60), Галенко (Олефір, 90+2), Бурдіян, Нємчанінов, Насібулін.

ФК «Одеса»: Паламарчук, Поспєлов, Волчков (Бондаренко, 63), Бідний, Любчак, Д. Пархоменко, К. Пархоменко, Малін (Платунов, 46), Калітов (Гальський, 82), Опря, Гостєв (Шестаков, 57).

Попередження: Насібулін, 45; 70 - Любчак, 49.

Вилучення: Насібулін, 70.

Кіровоградська «Зірка» в матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги вдома приймала ФК «Одеса».

До звітного матчу команди підійшли, перебуваючи в різних частинах турнірної таблиці: кіровоградці посідали сьоме місце, а одесити – 17-е. Тож обом командам потрібна була перемога в звітному матчі. «Зірка» бажала повернутися в групу лідерів, з якої за наслідками не перемог в останніх матчів вона випала, а «Одеса» була не проти залишити зону вильоту, в якій перебувала до нинішнього туру.
Старт матчу приніс забитий м’яч господарям: рахунок відкрив Ярослав Галенко. Пройшло 15 хвилин і Ярослав оформив дубль в матчі. Господарі на далі більше грали другим номером; гості більше тримали м’яч, але безуспішно. В них нічого не виходило попереду. В другому таймі в проміжку трьох хвилин господарі двічі забили: Дмитро Осадчий в свій актив записав забитий м’яч та пробив результативну передачу на Андрія Порошина. В подальшому гості змогли лише забити гол престижу і на більше їх не вистачило, хоча двадцять хвилин вони грали в більшості. В підсумку матч завершився перемогою «Зірки» з рахунком 4:1.
В наступному турі кіровоградська «Зірка» 13 вересня в Києві зіграє з «Динамо-2», а ФК «Одеса» за день до цього в Харкові поміряється силами із місцевим «Геліосом».
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 580 | Додав: Admin | Теги: Одесa, Зірка