ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 11:51

Головна » 2012 » Вересень » 6 » Андрій Пархоменко: В ФК «Одеса» не легко з фінансами
22:44
Андрій Пархоменко: В ФК «Одеса» не легко з фінансами
Головний тренер ФК «Одеса» Андрій Пархоменко на післяматчевій прес-конференції поділився своїми враженнями від матчу із кіровоградською «Зіркою».

«В нашому клубі не легко з фінансами. А так в нас підібралася не погана команда, тому в майбутньому має бути і результат. В нас хлопці на перспективу. Наші гравці ще вчаться. Не забиваємо – не виграємо. В нас є Анатолій Опря і Дмитро Пархоменко – це чорноробочі, які не вирішують долю матчу, а носять рояль. Не вистачає моїм гравцям виконавської майстерності. Я знав, що «Зірка» може чудово контракувати. В нас відбулося те, чого я остерігався: голкіпер має брати удари в ближній кут, в епізоді з другим пропущеним м’ячем куди біг голкіпер? Рахунок 0:2 в першому таймі – це катастрофа для нашої команди. В другому таймі намагалися ми врятувати матч, але ще пропустили. В нас були моменти, не погана організаційна гра, але не вистачало виконавської майстерності. Якби раніше забили, то могли врятувати матч, а так поразка. «Зірка» перемогла, значить вона сильніша», - зазначив Андрій Вікторович.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 534 | Додав: Admin | Теги: Пархоменко, Зірка, Одеса