ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 10:05

Головна » 2012 » Вересень » 9 » «Буревісник» впевнено переграв «Новоукраїнку»
15:22
«Буревісник» впевнено переграв «Новоукраїнку»
В 15 турі першої групи чемпіонату Кіровоградської області з футболу лідер «Буревісник» (Петрово) зустрічався з ФК «Новоукраїнка».

До звітного матчу «Буревісник» втримував лідерство в групі, випереджаючи головного конкурента знамянську команду «Локомотив-Хлібодар» на одне очко. Нині футболістам «Буревісника» не легко, вони мають відійти від напруженого графіку кінця серпня, коли окрім чемпіонату, вони брали участь і в Кубку України серед аматорів. В розіграші даного трофею «Буревісник» за сумою двох матчів в 1\16 фіналу поступився хлібодарівському «Колосу» з Чаплинського району Херсонської області (0:2 та 0:1).
Вже на перших хвилинах після подачі кутового «Буревісник» мав виходити вперед, але після удару Вячеслава Головченка м’яч полетів вище воріт. Через дві хвилини вже Тарас Чемерис вийшов під кутом до воріт суперника так, як і Вячеслав. Після стартового натиску господарів гра перейшла, здавалося, в тихе русло, але не надовго. На чотирнадцятій хвилині зустрічі Тарас Чемерис з ювелірної передачі партнера переправив м’яч в пусті ворота гостей. Через дві хвилини Єгор Кєвліч не реалізував вихід один на один з голкіпером «Новоукраїнки». Але вже в наступній атаці після помилки в центрі оборони Єгор подвоїв перевагу в рахунку своєї команди. В подальшому до завершення першого тайму господарі продовжували марнувати свої моменти, не влучаючи з чудових позицій у створ воріт гостей.
В другому таймі футболісти «Буревісника» продовжували штурмувати ворота суперника, і могли ще не раз відзначитися, але дива воротарської майстерності в рамці воріт творив голкіпер ФК «Новоукраїнка» Дмитро Пастернак, який не раз, здавалося, в безвихідній ситуації, рятував свою команду. Кілька раз гравці господарів програвали дуель голкіперу гостей, також Дмитро впевнено грав при пробитті із-за меж штрафної площадки. Тож в звітному матчі лідеру групи вдалося забити лише двічі. Що ж до гри «Новоукраїнки» попереду, то вона мала півтора моменти. Спочатку Станіслав Шевченко гостро з флангу подавав і м’яч пролетів біля дев’ятки, а на 80-ій хвилині темношкірий гравець гостей Дієго Ндонг удар зі штрафного поцілив у дев’ятку воріт «Буревісника» - голкіпер з труднощами перевів м’яч на кутовий. Здобувши перемогу, «Буревісник» продовжує лідирувати в першій групі.
В наступному турі, 14 вересня, «Буревісник» в Кіровограді зіграє проти місцевого «Олімпіка», ФК «Новоукраїнка наступного дня після петрівчан вдома прийме «Гідросилу».

«Буревісник» - ФК «Новоукраїнка» 2:0 (2:0) (Чемерис, 14; Кєвліч, 19)

Попередження: 1" Головченко Вячеслав "Буревісник"; 53" Дієго Ндонг ФК"Новоукраїнка"; 55" Хорольський Дмитро "Буревісник"; 56" Руденко Дмитро ФК"Новоукраїнка"; 59" Шевченко Станіслав ФК"Новоукраїнка".

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 578 | Додав: Admin | Теги: Петрово, Буревісник, чемпіонат, Кіровоград, Новоукраїнка