ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 15:18

Головна » 2012 » Вересень » 9 » «Украгроком» розгромив «Гірник-Спорт»
17:51
«Украгроком» розгромив «Гірник-Спорт»
В Головківці в матчі 11-го туру групи Б місцевий «Украгроком» приймав «Гірник-спорт» з Комсомольська. Господарям в першому таймі вдалося швидко забити: вже на 13-ій хвилині екс-гравець кіровоградської «Зірки» Олександр Ломко відкрив рахунок в матчі. На далі господарі до перерви могли забити ще, але не вдалося. Гості наприкінці тайму намагалися захопити контроль на м’ячем. Інколи їм це вдавалося. Але контратаки «Украгрокома» носили небезпечний характер, і оборона гостей мала грати уважно. На перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Юрія Гури.
В другому таймі господарі більше тримали м’яч, мали більше моментів для взяття воріт. Так, на 65-ій хвилині матчу під кутом на ворота гостей вийшов Андрій Вдовіченков, але замість удару по воротам віддав не точну передачу на партнера вздовж воріт і захисник «Гірник-Спорт» перехватив. Через кілька хвилин потому знову на вістрі був Вдовіченко – його прохід ціною жовтої картки зупинив захисник суперника. Юрій Гріщенко зі штрафного потужно пробив в голову гравцю гостей. На 78-ій хвилині матчу ж нападник господарів після помилки суперника не реалізував вихід один на один з голкіпером комсомольської команди, пробивши повз ворота. Наприкінці матчу господарі володіли повною перевагою і зуміли її втілити в ще два забиті м’ячі. Так, спочатку після подачі Волкова зі штрафного ударом головою переправив м’яч у сітку воріт гостей Андрій Вдовіченко. А за мить остаточний рахунок встановив Євген Білоусов. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь команди «Украгроком».
В наступному турі, 15 вересня, «Украгроком» в гостях зіграє проти одного із лідерів групи Б команди «Шахтар-3».

«Украгроком» - «Гірник-Спорт» 3:0 (1:0) (Ломко, 13; Вдовіченко, 89; Білоусов, 90+1)

ПФК «УкрАгроКом»: Швець, Пономаренко, Радевич, Мамонов, Ломко, Батраченко (Твердоух, 90+1), Степанюк, Гріщенко (Білоусов, 82), Горобець (Каліновський, 75), Фальковський (Волков, 65), Савченко (Вдовіченков, 46).

ФК «Гірник-Спорт»: Кліщук, Голядинець, Слука, Швей, Ковтун, Ничипорук, Ротань Петро, Ротань Олексій (Дяченко, 80), Місяйло, Солонинко (Бажан, 46), Манасян (Панасенко, 61).

Попередження: Манасян, 52; Ковтун, 57; Степанюк, 61; Швей, 69; Мамонов, 80; Панасенко, 80; Волков, 90; Місяйло, 90.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 570 | Додав: Admin | Теги: Гірник-Спорт, Украгроком