ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 09:45

Головна » 2012 » Вересень » 10 » Кіровоградські спортсмени на Паралімпіаді здобули чотири срібні нагороди
13:23
Кіровоградські спортсмени на Паралімпіаді здобули чотири срібні нагороди
Портал «Спортивна Кіровоградщина» підвів підсумки виступу кіровоградських спортсменів на Паралімпіаді, яка вчора завершилася в Лондоні.

Алла Мальчик у зв’язку з помилками підрахунку очок не потрапила до фіналу метання диску: їй дозволили виконати лише три спроби. В інакшому випадку Алла мала можливість поліпшити свій результат. А в улюбленій дисципліні Алла показала п’ятий результат: рівень змагань за останні роки суттєво зріс, адже результати іншої українки Марії Помазан набагато кращий. Вона і стала переможницею змагань. На те, що Аллі не вдалося зачепитися за медаль, можливо, вплинула психологічна втома після не потрапляння у фінал через суддівські помилки в метанні диска.
Інша кіровоградська легкоатлетка Анастасія Мисник не залишилася без медалі, завоювавши срібло в штовханні ядра в класі F20. Плавець Євген Полтавський на Паралімпіаді першим стартував серед кіровоградців і в першій своїй дисципліні мав найкращі шанси здобути медаль, але він зупинився за крок – 4-е місце. В подальшому на Паралімпіаді результати Євгена ставали все гірше – 9-е та 12-е місця. А от плавчиня Ольга Свідерська більш вдало виступила. Кіровоградка в півфіналі показувала кращий результат на дистанціях 50 та 100 метрах вільним стилем, а от у фіналі китаянка Джуангбо Хіа робила неймовірне: встановлювала нові світові рекорди і на мить випереджала нашу спортсменку. Лише на 50 метрах на спині Ольга не здобула нагороду, посівши 5-е місце. Ще один кіровоградський представник на Паралімпіаді футболіст Євген Зінов’єв (на фото №3) у складі збірної України (7-а) посів друге місце, у фіналі поступившись Росії. Євген на Паралімпіаді в Лондоні в перших двох матчах збірної України виходив на заміни, а в подальшому зіграв три матчі без замін, загалом провівши 213 хвилин (зазначимо, що один матч в паралімпійців тривав 60 хвилин).
Загалом кіровоградці на Паралімпіаді в Лондоні здобули чотири срібні нагороди й внесли свій вклад в загальне українське командне 4-е місце: 84 медалі – 32 «золота», 24 «срібла» та 28 «бронзи».