ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 00:56

Головна » 2012 » Вересень » 13 » Коноплянка забиває, Пятов пропускає з пенальті
08:13
Коноплянка забиває, Пятов пропускає з пенальті
Збірна України стартувала у відбірній групі до фінальної частини Чемпіонату Світу-2014 з футболу.

Команда Олег Блохіна останній свій офіційний матч проводила саме із суперником в звітному матчі. То було на домашньому Євро-2012 і тоді англійці мінімально перемогли, хоча по грі Україна заслуговувала на більше. Також в тому матчі був не зарахований м’яч Марко Девіча. Тож у в стартовому матчі відбірного циклу українці бажали довести на справедливість рішення тодішнього арбітра.
На звітний матч наставник українців викликав трьох вихованців кіровоградського футболу. Андрій Пятов та Євген Коноплянка з’явилися з перших хвилин матчу, а Сергій Назаренко вийшов на заміну наприкінці зустрічі. Наші земляки не погано зіграли. Голкіпер донецького «Шахтаря» Андрій Пятов кілька раз виручив своїх партнерів, а півзахисник «Дніпра» Євген Коноплянка став героєм матчу, забивши супергол на 34-ій хвилині: Євген в улюбленій йому манері змістився вправо і потужно пробив у дев’ятку воріт господарів. Євген Коноплянка і на далі на своєму фланзі чудово грав, здійснив кілька гострих проходів, видавав передачі, які мали партнери результативно замикати. Не раз Євген перегравав капітана Англії Стівена Джерарда, для якого той матч був провальним: наприкінці матчу він за дві жовті картки достроково залишив футбольне поле. Та все Англія уникнула поразки, наприкінці зустрічі реалізувавши пенальті призначене за гру рукою Хачеріді у власній штрафній площадці. Ще першому таймі в господарів один лише Клеверлі мав три стовідсоткових шанси забити, але йому не щастило. Матч закінчився з рахунком 1:1, що є справедливим результатом даного матчу: господарі та гості не награли на перемогу.