ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 22:04

Головна » 2012 » Вересень » 13 » «Олександрія» переграла «Суми»
08:27
«Олександрія» переграла «Суми»
Відбувся матч 10-го туру української першої ліги ПФК «Олександрія» - ПФК «Суми».

Не відомо Як ще склався даний матч, як би не вилучення ще на 14 хвилині матчі екс-гравця «Зірки» Олександра Морозава у складі сумчан, що полегшило олександрійцям виконання завдання здобуття трьох очок. Відзначимо, що гості героїчно тримали свої ворота «на замку» до 70-ої хвилини, а потім кращий бомбардир «Олександрії» В’ячеслав Шевченко відкрив рахунок в матчі, забивши 5 м’яч. Через кілька хвилин Артем Поляру подвоїв рахунок. В підсумку господарі з рахунком 2:0 святкували перемогу.

ПФК «Олександрія» - «Суми» - 2:0 (0:0) (В. Шевченко, 70; Полярус, 74)

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сахневич, Чередніченко, Кіча (Полярус, 55), Гавриш (Шевченко,60), Запорожан, Грицук, Старенький (Соломка, 84), Міхальов, Банада (Микицей, 67), Басов.

ПФК «Суми»: Павленко, Лещук, С. Мельник, Котелюх, Камерцель (Петрович, 46), Богачов (Рудь, 60), Снітко, (Пукась, 48), Масалов, Слінкін, Морозов, І. Мельник.
Запасні: Бабак, Озюм, Єсип, Піцик.

Попередження: Є. Банада (20), А. Сахневич (30), А.Запорожан (52), С. Старенький (73), І. Міхальов (90+3) - О. Морозов (13).
Вилучення: О. Морозов (14) - друге попередження.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 472 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, Суми