ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 28.04.2024, 21:15

Головна » 2012 » Вересень » 15 » «Украгроком» переміг донеччан і очолив групу Б
18:53
«Украгроком» переміг донеччан і очолив групу Б
Сьогодні в групі Б української другої футбольної ліги між собою зустрілися лідери «Шахтар-3» та «Украгроком».

Перед звітним матчем в обох команд було однаково очок і вони мали в очній зустрічі визначити лідера групи Б. Кращими бомбардирами «Шахтаря-3» в нинішньому сезоні є Руслан Маліновський (п’ять забитих м’ячів) та Максим Малишев (чотири забиті м’ячі); останній якраз через перебір жовтих карток в звітному матчі не міг допомогти своїй команді.
Ще в першій половині зустрічі команди відзначилися забитими м’ячами і після перерви більше забивали. «Украгроком» провели результативно трьох хвилинку: спочатку Юрій Гріщенко реалізував пенальті, а потім Сергій Пономаренко подвоїв перевагу своєї команди. «Шахтар-3» спромігся лише відіграти один м’яч. Здобута перемога з рахунком 2:1 дозволила «Украгрокому» очолити групу Б другої ліги.
В наступному турі, 19 вересня, «Шахтар-3» в Комсомольську зіграє проти місцевого «Гірник-Спорту», а «Украгроком» вдома прийме «Севастополь-2».

«Шахтар-3» - «Украгроком» 1:2 (1:2) (Цвик, 34 – Гріщенко, 12 (пен.); Пономаренко, 15)

ПФК «УкрАгроКом»: Швець, Пономаренко – капітан, Радевич, Мамонов, Ломко, Батраченко, Степанюк, Гріщенко (Марущук, 57), Горобець, Вдовіченков (Білоусов, 65), Фальковський (Савченко, 46; Каліновський, 78; Волков, 83).

«Шахтар-3»: Філіпенко – капітан, Сухаров (Олійник, 67), Качараба, Русанов, Сартина, Шишка, Багдасаров, Іванисеня, Цвик (Іоша, 66), Болбат, Мішенін (Кравченко, 83).

Попередження: Шишка, 14; Болбат, 49; Батраченко, 62; Степанюк, 67.

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 522 | Додав: Admin | Теги: група, Украгроком, Шахтар