ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 06:18

Головна » 2012 » Вересень » 18 » «Зірка» перемогла «Нафтовик-Укрнафта» і вийшла на друге місце
18:56
«Зірка» перемогла «Нафтовик-Укрнафта» і вийшла на друге місце
«Зірка» - «Нафтовик-Укрнафта» 1:0 (0:0) (Іван Рудницький, 71 (пен.))

«Зірка»: Ширяєв, Іванов, Пінчук, Бочкур, Бушман, Рудницький, Родіна, Насібулін (Порошин, 90+2), Галенко (Осадчий, 88), Войтенко, Нємчанінов.

«Нафтовик-Укрнафта»: Чурілов, Бояринцев, Євстафієв, Войцеховський, Артюх, Мостовий, Башлай, Даудов, Саванчук (Світличний, 77), Радіонов (Яровенко, 75), Ховбоша.

Попередження: Войтенко, 50 – Войцехівський, 32; Саванчук, 52; Зайчук, 66; Башлай, 76.

Вилучення: Бушман, 69.

Кіровоградська «Зірка» в 11-му турі української першої ліги з рахунком 1:0 перемогла «Нафтовик-Укрнафта».

В першому таймі матчу перевагою володіли футболісти «Зірки» і мали не один момент забити. Так, Ярослав Галенко одного разу не реалізував вихід один з голкіпером гостей, влучивши у перекладину воріт суперника. В інших епізодах його партнерам бракувало влучності. На старті другого тайму Ярослав вже влучив у стійку воріт охтирчан. Основні події матчу відбулися в середині другого тайму. Спочатку за удар ліктем з поля вилучили півзахисника господарів Юрія Бушмана, а через кілька хвилин Єгор Іванов заробив пенальті, яке чітко реалізував Іван Рудницький. В подальшому гості, граючи в більшості, намагалися зрівняти рахунок, але не вдалося. Тож перемога господарів з рахунком 1:0. Ці три очки вивели «Зірку» на друге місце в турнірній таблиці першої ліги.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 617 | Додав: Admin | Теги: Нафтовик, Зірка