ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 06:39

Головна » 2012 » Вересень » 18 » «Буковина» та ПФК «Олександрія» розійшлися миром
22:25
«Буковина» та ПФК «Олександрія» розійшлися миром
Відбувся матч 11-го туру української першої ліги «Буковина» (Чернівці) – ПФК «Олександрія».

Олександрійці не зуміли з Чернівців вивести три очки. Відкривши рахунок на 20-ій хвилині матчу (відзначився Вячеслав Шевченко, забивши в нинішньому сезоні шостий мяч і догнавши в заліку бомбардирів Ярослава Галенка), наприкінці першого тайму пропустили. У складі господарів відзначився Руслан Платон, який нещодавно поповнив склад чернівецької команди. З рахунком 1:1 матч і завершився.
В наступному турі, 29 вересня, ПФК «Олександрія» вдома прийме лідера першої ліги алчевську «Сталь».

«Буковина» (Чернівці) – ПФК «Олександрія» - 1:1 (1:1)

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Савін, Циколія (Керчу, 40; Якименко, 64), Сантрапинських, Зозуля, Дорош, Яворський (Гунчак, 56), Моісеєнко (Бровченко, 40), Платон. Запасні: Тукач, Вечтомов, Ушаков. Головний тренер – Вадим Заяць.

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сахневич, Чередніченко, Колесниченко, Гавриш, Шевченко (Михальов, 72), Полярус (Кіча, 81), Запорожан, Старенький (Микицей, 90+3), Бондаренко (Грицук, 78), Басов. Запасні: Леванідов, Протіч, Шендрік. Головний тренер – Андрій Купцов.

Голи: Шевченко (20), Платон (43).

Попередження: Басов (14), Платон (71), Колесниченко (90+2).

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 464 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, Буковина