ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 09:33

Головна » 2012 » Вересень » 19 » «Украгроком» переміг «Севастополь-2» і завершив перше коло на першому місці
17:54
«Украгроком» переміг «Севастополь-2» і завершив перше коло на першому місці
«Украгроком» - «Севастополь-2» 3:1 (1:0) (Горобець, 4; Вдовіченков, 54; Пономар, 72 – Гевлич, 61)

«Украгроком»: Швець, Пономаренко (Місюра, 83), Мамонов, Ломко, Радевич, Батраченко (Твердоух, 90+3), Гріщенко (Пономар, 69), Волков (Марущук, 46), Горобець, Вдовіченков, Білоусов (Гаврась, 73).

«Севастополь-2»: Лутченко, Челядник (Воронін, 56), Култишев, Власюк (Сечін, 60), Чарковський, Євдокимов (Бурий, 77), Стрельцов, Плешаков, Мачуленко (Гевлич, 46), Недоля, Гуйганов.

Попередження: Плешаков, 21.

Відбувся матч 13-го туру групи Б другої ліги «Украгроком» - «Севастополь-2».

До звітного матчу «Украгроком» підійшов у ролі лідеру, здобувши в останніх шість матчах перемоги. Тож сьогодні були не проти продовжити переможну серію. І хоч скоро буде відповідальний кубковий матч із командою Прем’єр-Ліги України запорізьким «Металургом» наставник господарів Юрій Гура на матч поставив бойовий склад. А головківцях протистояв не простий суперник, у складі якого було кілька досвідчених футболістів. Це перш за все Юрій Плешаков, Артем Култешев, які чимало матчів в різних лігах провели за ФК «Севастополь», а також Роман Мачуленко (пограв за першу севастопольську команду» в першій лізі за ФК «Львів») і Андрій Власюк (виступав за друголігові «ЦСКА» та «Верес»).
Результативно розпочали матч футболісти «Украгрокома». Вже на четвертій хвилині Віталій Горобець стрімко увірвався в штрафну площадку суперника і не очікувано для голкіпера гостей невідпорно пробив у ближній кут воріт – 1:0 на користь господарів. На далі матч відбувався в рівній боротьбі. Обидві команди до перерви мали по кілька можливостей забити, але не зуміли. У складі господарів мали забивати Білоусов та Батраченко, а Плешаков і Недоля гостро завершували атаки гостей.
На старті другого тайму матчу «Украгроком» додав у швидкості, у порівнянні з першою половиною зустрічі. Це призвело до захоплення ініціативи господарями і виникнення біля воріт гостей небезпечних ситуацій. Так, спочатку Євген Білоусов програв дуель голкіперу севастопольців, через кілька хвилин страж воріт г остей Артем Лутченко «потягнув» удар Марущука. а на 54-ій хвилині з передачі Сергія Радевича Андрій Вдовиченко подвоїв перевагу своєї команди в рахунку. А на 61-ій хвилині зусиллями Владислава Гевлича гості відіграли один м’яч. Нібито здавалося що відновилася інтрига в матчі, а вже на 72-ій хвилині Денис Пономар через три хвилини після свого виходу на поле з передачі Вдовіченка зробив рахунок 3:1 на користь своєї команди. До завершення зустрічі даний рахунок не зазнав змін.
Перше коло в групі Б другої ліги завершилося. В два наступні місяці будуть зіграні матчі другого кола.
Після зіграного матчу на «Украгроком» чекає матч Кубка України проти «Металурга» (Запоріжжя), який відбудеться 23 вересня в Олександрії на стадіоні «Ніка».

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 618 | Додав: Admin | Теги: Украгроком, Севастополь