ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 07:05

Головна » 2012 » Вересень » 23 » «УкрАгроКом» сенсаційно пройшов запорізький «Металург»
21:15
«УкрАгроКом» сенсаційно пройшов запорізький «Металург»
«УкрАгроКом» - «Металург» 1:1 (по пен. 5:4) (Фальковський, 47 – Жуніор, 45+1 (пен))

«УкрАгроКом»: Швець, Пономаренко, Мамонов, Радевич, Ломко, Батраченко, Степанюк, Гріщенко (Пономар, 78), Горобець (Марущук, 113), Вдовіченков (Білоусов, 86), Фальковський.

«Металург»: Шевченко, Опанасенко, Парцванія, Штурко, Тейку (Матеус, 81), Пісоцький (Цуріков, 33), Сидорчук, Лазарович (Кавєрін, 90+2), Лукьяновс, Жуніор, Пурович.

Попередження: Степанюк, 9; Ломко, 34; Горобець, 105+1; Пономар, 112 - Жуніор, 7; Пурович, 51; Сидорчук, 91.

Відбувся матч 1\16 фіналу Кубка України «Украгроком» - «Металург». На олександрійському стадіоні «Ніка» команда з Головківки створила сенсацію, вибивши з розіграшу Кубка України запорізький «Металург», який нині є командою еліти українського футболу. В першому таймі ініціативою володіли футболісти із Запоріжжя, але от моменти виникали біля їх воріт. Лише гравці «УкрАгроКома» не реалізовували. А наприкінці тайму Жуніор реалізував суперечливе пенальті. Номінальні господарі відразу після перерви зуміли зрівняти рахунок. З рахунком 1:1 завершився основний та додатковий час зустрічі і було призначено післяматчеві пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася підопічним Юрія Гури: Віталій Кавєрін пробив вище воріт Ярослава Швеця. 26 вересня «УкрАгроКом» дізнається свого наступного суперника в Кубку України.
Що ж тепер команди повертаються до проблем чемпіонату. «Украгроком» має тримати лідерство у домашньому протистоянні з дніпродзержинською «Сталлю», а запоріжці зіграють в 10-му турі ПЛ України з екс-командою Віталія Кварцяного, «Кривбасом».

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 701 | Додав: Admin | Теги: кубок, Україна, Металург