ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 16:08

Головна » 2012 » Вересень » 29 » Ветерани «Зірки» та «Динамо» зіграли в святкову нічию
01:16
Ветерани «Зірки» та «Динамо» зіграли в святкову нічию
«Зірка» (ветерани) – «Динамо» (ветерани) 4:4 (1:2) (Ігор Столовицький, 25; Вадим Євтушенко, 35; Самір Гасанов, 52; Олександр Корінний, 46 - Ігор Костюк, 6; Олексій Герасименко, 15; Олег Волотьок, 38; Олег Венглинський, 42).

Стартові склади команд:

«Зірка»: Валерій Музичук, Михайло Водяницький, Володимир Димов, Сергій Лавриненко, Ярослав Бобиляк, Микола Журавльов, Юрій Полторак, Сергій Борисенко, Віктор Квасов, Олександр Корінний, Микола Федоренко.

«Динамо»: Віталій Циганков, Олег Венглинський, Олексій Герасименко, Юрій Дмитрулін, Вадим Євтушенко, Віталій Косовський, Ігор Костюк, Володимир Лозинський, Олександр Радченко, Юрій Миколаєнко, Артем Яшкін.

На заміни виходили:

«Зірка»: Юрій Кулаковський, Ілля Близнюк, Михайло Паламарчук, Михайло Порошин, Костянтин Сосенко, Сергій Таран, Юрій Богданов, Самір Гасанов, Андрій Горбань, Сергій Лактіонов, Юрій Мартинов, Олександр Мизенко, Валерій Самофалов, Ігор Столовицький, Сергій Глизенко, Вадим Євтушенко, Олександр Олексєєв.

«Динамо»: Олександр Бойко, Олег Волотьок, Сергій Процюк.

На 23-ій хвилині матчу Олександр Мизенко («Зірка») не реалізував пенальті (воротар).

На святкуванні 101-ої річниці ФК «Зірка» відбувся товариський матч між командами ветеранів кіровоградської та київської команд. Більш молодші футболісти «Динамо» за стартовим складом зі старту зустрічі захватили ініціативу і в першій половині першого тайму забили два м’ячі у ворота господарів. Кіровоградці ж створили чимало моментів біля воріт киян, але довго не могли забити. Спочатку Олександр Мизенко не реалізував пенальті: голкіпер гостей Віталій Циганков парирував удар з «точки». А до того голкіпер гостей ще парирував удари Мизенка та Борисенка. Та все ж до перерви зусиллями Ігоря Столовицького відіграли один м’ячі. Після перерви глядачі побачили більше забитих м’ячів. Кіровоградці зрівняли рахунок, а потім пропустили ще двічі. Та все ж зуміли до завершення зустрічі вдруге в матчі відіграти два м’ячі і матч завершився святковою нічиєю 4:4.

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 704 | Додав: Admin | Теги: Зірка, ветеран, Динамо