ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 14:49

Головна » 2012 » Вересень » 29 » «Зірка» на виїзді переграла «Арсенал»
17:59
«Зірка» на виїзді переграла «Арсенал»
 12-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги кіровоградська «Зірка» в Білій Церкві протистояла місцевому «Арсеналу».

28 вересня ФК «Зірка» відсвяткував 101-річницю. Тож наступного дня всі кіровоградські шанувальники футболу чекали подарунка до даного свята від своїх улюбленців.
Жваво розпочали гості звітний матч. Розігравши з центра поля, кіровоградська команда вже в першій атаці відкрила рахунок на табло: після подачі з правого флангу Іван Рудницький ударом головою забив м’яч. Такого старту матчу в нинішньому сезоні у кіровоградців не було. Пропущений швидкий м’яч дещо шокував господарів, які половину першого тайму оговтувалися і все ж зуміли прийти в себе. На 23-ій хвилині зустрічі центральні оборонці дозволили супернику пробити – з першим ударом Євген Ширяєв справився, але після добивання Олега Шептицького допомогти своїм партнерам не зумів – 1:1.
Після пропущеного м’яча кіровоградська команда активніше заграла попереду. Більше контролювала м’яч, досить активно грали фланги. Так, після однієї з флангових передач Дмитра Нємчанінова нападник гостей Єгор Іванов з центра штрафної площадки точно пробив під перекладину воріт суперника – голкіпер «Арсеналу» Кирило Суслов був «на висоті», в карколомному стрибку перевівши м’яч на кутовий.
Кінцівка тайму пройшла на половині гостей: футболісти «Арсеналу» намагалися забити м’яч в «роздягальню», але не вдалося. Хоча в тому епізоді після підступної подачі з лівого флангу оборони «Зірки» мав вступати в гру Євген Ширяєв, який впевнено перевів м’яч (летів у дальній нижній кут воріт) на кутовий. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1. Відзначимо також, що в першій половині звітної зустрічі досить грубо діяли гравці білоцерківської команди: лікарю та масажисту «Зірки» не раз приходилося надавати допомогу гравцю.
В другому таймі на футбольному полі спостерігалася так ж гра, що і в першому. То одна команда володіла ініціативою, то інша. Досить небезпечна подача в штрафну площадку «Зірки» була на 58-ій хвилині: Євген Ширяєв у боротьбі із опонентів відбив м’яч від себе на кілька метрів і, на щастя, першим на м’ячі був Тарас Пінчук.
А в останній десятихвилинці матчу кіровоградці зуміли вийти вперед. Владислав Насібулін обікрав останнього захисника «Арсеналу», переграв голкіпера суперника і у штрафній площадці був збитий останнім – пенальті. Одинадцятиметровий удар чітко реалізував Іван Рудницький (голкіпер господарів вгадав напрям польоту м’яча, але не дотягнувся до нього) – 2:1. А на останніх хвилинах нападник кіровоградців міг і третій м’яч забити у ворота господарів, але удар зблизька парирував голкіпер «Арсеналу». Зустріч завершилася виїзною перемогою «Зірки» з рахунком 2:1.
В наступному турі кіровоградська «Зірка» вдома прийме МФК «Миколаїв». Матч відбудеться 5 жовтня. Початок зустрічі о 15.00.

«Арсенал» - «Зірка» 1:2 (1:1) (Шептицький, 23 – Рудницький, 1; 84 (пен.))

«Арсенал»: Суслов, Стоян (Степанчук, 14), Лебединец, Малий, Антонюк (Леонов, 35; Товкацький, 63), Гонщик, Рибковський, Дячук-Ставицький, Кікоть, Романюк, Шептицький (Степанков, 75).

«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Осадчий (Степанов, 75), Рудницький, Родіна, Горбаненко (Олефір, 87), Бурдіян (Войтенко, 64), Іванов (Порошин, 46), Нємчанінов, Насібулін.

Попередження: Кікоть, 64, Суслов, 83, - Іванов, 39, Рудницький, 54, Бурдіян, 62.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 611 | Додав: Admin | Теги: перша, ліга, Арсенал, Зірка