ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 08:06

Головна » 2012 » Вересень » 29 » «Сталь» поступилася «Олександрії» і «Зірка» очолила першу лігу
20:04
«Сталь» поступилася «Олександрії» і «Зірка» очолила першу лігу
ПФК «Олександрія» в матчі 12-го туру української першої ліги вдома приймав алчевську «Сталь».

Перші хвилини зустрічі пройшли в розвідки. Команди не форсували події на футбольному полі. Було мінімум небезпечних моментів біля воріт обох команд. А на 35-ій хвилині голкіпер гостей зіграв рукою за межами штрафної площадки й було призначено штрафний удар. Його підійшов виконувати Андрій Запорожан. Удар з 17 метрів точно в дев’ятку воріт гостей – 1:0 на користь олександрійців.
У другому таймі олександрійці більше контролювали м’яч, мали кілька шансів збільшити перевагу, але не вдалося. Гості ж сподівалися лише на свої контратаки. Наприкінці матчу гості небезпечно пробивали зі штрафного, але надійно зіграв голкіпер господарів Руслан Зарубін. Матч завершився перемогою «Олександрії» з рахунком 1:0. На очах більше чотирьох тисяч глядачів олександрійські футболісти святкували перемогу над лідером ліги. Алчевська команда, зазнавши поразки, поступилася першим місцем кіровоградській «Зірці».
В наступному турі, 5 жовтня, ПФК «Олександрія» в Армянську зустрінеться із «Титаном».

ПФК «Олександрія» - «Сталь» 1:0 (1:0) (Запорожан, 36)

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сахневич, Чередниченко - к/к, Колесниченко, Шевченко, Полярус, (Кіча 62, Соломка 81), Запорожан, Грицук, Старенький (Микицей, 88), Бондаренко (Банада, 46) Басов.

«Сталь»: Ганєв, Солдат, Міщенко, Кондратюк, Чеботаєв (Троцько, 89), Степанюк, Мироненко (Локтіонов, 58), Батюшин (Грицай, 86), Поступаленко, Сікорський, Акименко - к/к (Романчук, 78)

Попередження:  Бондаренко, 9 - Міщенко, 65.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 690 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, Сталь, Зірка