ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 18.10.2024, 08:50

Головна » 2012 » Жовтень » 3 » ПФК «УкрАгроКом» розійшовся миром з «Шахтарем»
20:45
ПФК «УкрАгроКом» розійшовся миром з «Шахтарем»
Відбувся матч 15-го туру групи «Б» української футбольної другої ліги «Шахтар» (Свердловськ) – ПФК «УкрАгроКом» (Головківка).

Лідер групи «УкрАгроКом» в Свердловську був призьким до перемоги, але після «сухого» першого тайму команди обмінялися забитими м’ячами. Спочатку на 75-ій хвилині Віталій Горобець вивів уперед свою команду. Але не довго радувалися гості. Вже через три хвилини капітан «Шахтаря» і кращий бомбардир Владислав Коробкін відновив рівновагу в рахунку. Матч завершився внічию 1:1. По при поразку команда з Головківки тримує перше місце. Але лише по набраним очкам; по втрачених же на два очки попереду «Шахтар-3».
В наступному турі, який відбудеться 7 жовтня, ПФК «УкрАгроКом» вдома прийме криворізький «Гірник».

«Шахтар» (Свердловськ) – ПФК «УкрАгроКом» (Головківка) 1:1 (0:0) (Коробкін, 78 – Горобець, 75)

«Шахтар»: Чумак, Кондрашов, Пащенко, Шеремет, Половков, Коновалов, Янченко, Пономарь, Стебловський (Заяць, 79), Коробкін, Борш (Фатій, 43)

«УкрАгроКом»: Швець, Місюра, Ломко, Мамонов, Радевич, Степанюк, Горобець, Гріщенко, Гаврась (Білоусов, 60), Фальковський, Батраченко

Попередження: Кондрашов, 70; Пономарь, 71; Чумак, 87 - Мамонов, 36.
Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 798 | Додав: Admin | Теги: група, Украгроком, Шахтар