ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 15:49

Головна » 2012 » Жовтень » 5 » Команда Євгена Коноплянки очолює групу F
10:18
Команда Євгена Коноплянки очолює групу F
Команда вихованця кіровоградського футболу Євгена Коноплянки дніпропетровське «Дніпро» здобуло другу перемогу в Лізі Європи.

Після стартової перемоги над «ПСВ» дніпропетровцям протистояли шведи. «АІК», нагадаємо, за вихід до групи сенсаційно переміг російське «ЦСКА». Вдома шведська команда не бажала на милість фавориту здаватися і вболівальники стали свідками захоплюючого протистояння. Господарям вдалося забити швидкий м’яч, але гості на 41-ій хвилині зрівняли рахунок, та не на довго – на перерву команди йшли за переваги «АІКа». В другому таймі підопічні Рамоса зуміли переломити хід поєдинку і здобути вольову перемогу. Зі стовідсотковим результатом 6 очок після другого тура «Дніпро» очолює групу F. Євген Коноплянка провів весь матч.

АІК - "Дніпро" 2:3 (2:1)
Голи: 1:0 - 5 Даніельссон, 1:1 - 41 Калініч, 2:1 - 45 Гоітом, 2:2 - 73 В. Мандзюк, 2:3 - 83 Селезньов.

АІК - Турина, Лоренцсон, Карлссон, Бакман, Юханссон, Моро, Даніельссон, Лалавеле, Густавссон (Кайонго-Мутумба, 66), Гоітом (Борхес, 65), Карікарі (Бангура, 75).

Дніпро - Лаштувка, В. Мандзюк, Мазух (Матеус, 66), Чеберячко (Федецький, 46), Стрініч, Ротань, Жуліано, Алієв (С.Кравченко, 78), Коноплянка, Калініч, Селезньов.

Категорія: Футбол. Україна. Інше | Переглядів: 577 | Додав: Admin | Теги: Коноплянка