ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 23:14

Головна » 2012 » Жовтень » 10 » Дебютант ліги ледь не відібрав очки в «Олександрії»
20:01
Дебютант ліги ледь не відібрав очки в «Олександрії»
В матчі 14-го туру української першої ліги ПФК «Олександрія» вдома приймав ФК «Полтава».

Олександрійці жваво почали матч і вже на 7-ій хвилині кращий бомбардир команди відкрив рахунок. На далі господарі мали кілька моментів, але не реалізували. А в середині першого тайму екс-гравець кіровоградської «Зірки» Руслан Бідненко ударом головою відновив рівновагу в рахунку 1:1. З цим рахунком перший тайм і завершився. А після перерви команди не демонстрували високих швидкостей. Було чимало зупинок гри, травми гравців гостей. І вже коли глядачі думали, що зустріч завершиться внічию, Сергій Старенький в компенсовані хвилини забив переможний м’яч.
У наступному турі підопічні Андрія Купцова на виїзді зіграють з київською «Оболонню».

ПФК «Олександрія» - ФК «Полтава» 2:1 (1:1) (Вячеслав Шевченко, 7; Сергій Старенький, 90+3 - Руслан Бідненко, 26)

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Басов, Запорожан, Микицей, Колесниченко (Банада, 66), Чередніченко, Бондаренко (Гавриш, 60), Старенький, Кіча (Міхальов, 81), Грицук, Шевченко.

ФК «Полтава»: Романенко, Цапій, Кучеренко, Одинцов, Бесалов, Жданов, Сагайдак, Бідненко (Зеленевич, 62), Козоріз, Кіцута, Скепський (Сірик, 90+1)

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 838 | Додав: Admin | Теги: Шевченко, Олександрія, Полтава