ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 03:02

Головна » 2012 » Жовтень » 10 » На виїзді «Зірка» перемогла «Кримтеплицю»
20:09
На виїзді «Зірка» перемогла «Кримтеплицю»
Відбувся матч 14-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги «Кримтеплиця» - «Зірка».

Після «сухого» першого тайму кіровоградці порадували своїх вболівальників забитими м’ячами. Так, спочатку Єгор Іванов відкрив рахунок (допоміг рикошет від гравця господарів Олега Карамушки), а через десять хвилин вихованець кіровоградського футболу Дмитро Осадчий встановив остаточний рахунок зустрічі 2:0.
Це перша перемога «Зірки» в її історії, здобута в Молодіжному. До того кіровоградців поступалися «Кримтеплиці» на їх полі.
В наступному турі, 15 жовтня, кіровоградська команда вдома прийме одного з головних претендентів на підвищення в класі ФК «Севастополь».

«Кримтеплиця» - «Зірка» 0:2 (0:0) (Єгор Іванов, 57; Дмитро Осадчий, 67)

«Кримтеплиця»
: Радь, Луценко, Дітятьєв, Мемешев, Романенко (Палагнюк, 43), Цой, Бідловський, Свиридов, Симончук (Зубко, 74), Тимченко (Зейналов, 68), Карамушка

«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Осадчий (Войтенко, 80), Рудницький (Олефір, 87), Бушман, Степанов, Бурдіян, Іванов (Порошин, 90), Нємчанінов, Насібулін

Попередження: Свиридов, 27; Мемешев, 72; Бідловський, 81 – Іванов, 89.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 968 | Додав: Admin | Теги: Кримтеплиця, Зірка