ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 19.04.2024, 06:07

Головна » 2012 » Жовтень » 13 » «УкрАгроКом» втратив перевагу в два м’ячі
19:27
«УкрАгроКом» втратив перевагу в два м’ячі
Відбувся матч 17-го туру групи «Б» другої футбольної ліги «Кремінь» - «УкрАгроКом».

В Кременчуку матч проти місцевого «Кременя» команда Юрія Гури розпочала активно, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Активність гостей дала свої результати. Спочатку Євген Білоусов відкрив рахунок в зустрічі, а через кілька хвилин господарів порушили правила у власній штрафній площадці і було призначено пенальті в їх ворота. Вирок чітко виконав Юрій Гріщенко – 2:0 на користь «УкрАгроКома». Гадалося гра була зроблена. Та гості зарано повірили в перемогу. Кременчуцька команда в звітному матчі зуміла уникнути поразки. Так, ще до перерви Кунєв відіграв один м’яч, а за десять хвилин до завершення матчу Бацула встановив остаточний рахунок 2:2. Прикро, але представник Кіровоградщини в другій лізі втратив перевагу у два м’ячі, як наслідок втрата двох очок. Після звітного матчу «УкрАгроКом» втримує лідерство в групі, адже найближчий переслідував «Шахтар-3» в цьому турі зазнав поразки в Свердловську. Завтра «Полтава-2 – Карлівка» має змогу зрівнятися з «УкрАгроКомом», якщо вдома переможе аутсайдера групи ялтинську «Жемчужину».
В наступному турі, 17 жовтня, в Головківці очікується протистояння лідерів «УкрАгроКома» та команди «Полтава-2 – Карлівка».

«Кремінь» - «УкрАгроКом» 2:2 (1:2) (Кунєв, 38; Бацула, 80 – Білоусов, 13; Гріщенко, 16 (пен))

«Кремінь»
: Прокоп, Музика, Шевченко, Волошин, Пасічниченко, Волга (Слабишев 70’), Барба (Кругляк 46’), Бацула, Кунєв, Апришко, Івлєв (Гордієнко 78’).

«УкрАгроКом»: Швець, Ломко, Пономаренко, Місюра, Радевич, Батраченко, Волков (Марущук 75), Гріщенко (Степанюк 46’), Калиновський, Білоусов (Вдовиченков 46’), Фальковський.

Попередження: Кунєв 23’ Волга 30’  - Радевич 29’ Гріщенко 43’ Ломко 54’ Місюра 72’ Марущук 90+2’
Вилучення: Вдовиченков 90

Категорія: Футбол. Українська друга ліга | Переглядів: 721 | Додав: Admin | Теги: ліга, друга, Кремінь, Украгроком