ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 07.05.2024, 01:47

Головна » 2012 » Жовтень » 13 » «Локомотив-Хлібодар» на класі переміг «Сокіл»
20:54
«Локомотив-Хлібодар» на класі переміг «Сокіл»
Багаторічний чемпіон Кіровоградської області знамянський «Локомотив-Хлібодар» в 20-му турі без проблем переміг «Сокіл».

Досить впевнено розпочали звітний матч футболісти знамянської команди. І вже на сьомій хвилині після подачі кутового у виконанні Костянтина Хижняка нападник господарів Руслан Красовський ударом головою відкрив рахунок в матчі. Забивши один м’яч господарі вирішали не відкладати справу з другим. Спочатку голкіпер гостей парирував штрафний удар Олександра Мизенка. А потім після подачі кутового вже Кисельов головою забив другий м’яч в матчі. Ось так маємо: два кутових – два голи. Після такого старту матчу команда «Сокіл» зовсім «розклеїлася», і змогла зібратися лише в другому таймі матчі. Але до перерви господарі встигли ще тричі забити. В середині тайму Максим Тарасюк протягом восьми хвилин оформив дубль в матчі: спочатку вдало замкнув дальню штангу після рикошету від захисника гостей, а при другому взятті воріт влучно після передачі Олександра Мизенка пробив у дев’ятку воріт «Сокола». А на 38-ій хвилині матчу Костянтин Хижняк реалізував пенальті, яке було призначено за гру рукою захисника гостей у власній штрафній площадці – 5:0. Після п’ятого пропущеного м’яча гості зуміли створити перший по-справжньому небезпечний момент -  після удару півзахисника «Сокола» господарів врятувала штанга їх воріт. Також зазначимо, що в першому таймі рахунок міг бути і більшим, ніж 5:0. Так, голеадори «Локомотива» Максим Тарасюк і Руслан Красовський по разу не реалізували виходи один на один із голкіпером суперника.
В перерві матчу тренер гостей зробив кілька замін, зокрема змінив голкіпера своєї команди. Друга половина матчу не порадувала небагато чисельних глядачів знамянського стадіону забитими м’ячами. Господарі дали більше свободи супернику, часом грали другим номером. У гостей же в атаці якщо щось і виходило, то не вистачало то точного удару, то відмінно грав голкіпер господарів, який двічі врятував свою команду. У господарів варто відзначити влучання Максимом Тарасюком на 49-ій хвилині у перекладину. Тож матч завершився перемогою команди «Локомотив-Хлібодар» з рахунком 5:0.
В нинішньому сезоні в першій групі чемпіонату області залишилося провести два тури. У наступному турі, 20 жовтня, «Локомотив-Хлібодар» зустрінеться із «Зіркою-2», а в останньому турі, 27 жовтня, в Знам’янці очікується своєрідне дербі «Локомотив-Хлібодар» - «Буревісник», в якому, схоже, і вирішиться доля чемпіонства.

«Локомотив-Хлібодар» - «Сокіл» 5:0 (5:0) (Красовський, 7; Кисельов, 11; Тарасюк, 26; 34; Хижняк, 38 (пен.))

Решта матчів звітного 20-го туру першої групи Кіровоградської області з футболу:

11 ФК"Степ" Долинська 17 2 1 14 17 80 -63 7

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 1014 | Додав: Admin | Теги: Чемпіон, Сокіл, область, футбол, ЛОКОМОТИВ, Хлібодар