ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 10:42

Головна » 2012 » Жовтень » 15 » «Зірка» та «Севастополь» не виявили переможця
«Зірка» та «Севастополь» не виявили переможця
«Зірка» - ФК «Севастополь» 1:1 (0:1) (Галенко, 77 - Данишевський, 22)

«Зірка»: Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Степанов, Бурдіян, Нємчанінов, Рудницький (Шаврін, 75), Осадчий (Горбаненко, 38), Бушман (Галенко, 46), Насібулін, Іванов (Родіна, 80).

ФК «Севастополь»: Литовка, Неплях, Воронін, Данишевський (Ібраімі, 64), Гвініанідзе, Федорів, Дуляй, Карноза (Малиновський, 85), Левандовскі (Крамар, 55), Танчик (Жабокрицький, 75), Кузнєцов.

Попередження: Пінчук, 66; Рудницький, 73; Насібулін, 87 - Жабокрицький, 90.

В матчі 15-го туру української першої ліги кіровоградська «Зірка» вдома приймала одного з головних фаворитів у підвищенні в класі ФК «Севастополь».

Севастопольська команда під керівництвом Олега Кононова розпочала чемпіонат з певними втратами очок, але на далі заграла більш впевненіше і до звітного матчу підійшла на другому місці. Кіровоградська «Зірка» теж в нинішньому сезоні здобуває позитивні результати і відставала до звітного матчу від кримчан всього лише на одне очко.
Зазначимо, що цікава ну мерологія склалася зі звітним матчем: тричі 15, тобто 15-ий тур, 15 жовтня і матч розпочинався о 15.00.
Місце в стартовому складі на вістрі атаки тренерський штаб кіровоградської команди довірив молодому Єгору Іванову. На лаві запасних же залишилися досвідчений Андрій Порошин, новачок команди Вадим Шаврін та кращий бомбардир Ярослав Галенко.
В першій половині зустрічі севастопольська команда зуміла один зі своїх моментів втілити в забитий м’яч: Олександр Данишевський майстерно перекинув Євгена Ширяєва. З рахунком 1:0 і завершився перший тайм матчу, хоча кіровоградська команда мала теж відзначатися. Та в середині тайму севастопольців «підстрахувала» перекладина їх воріт, а наприкінці тайму Владислав Насібулін впав в момент удару з чудової ударної відстані й втратив шанс зрівняти рахунок на табло.
Початок другої половини матчу ознаменувався кількома небезпечними моментами, які команди не реалізували, та травмою півзахисника севастопольців Маріуша Левандовскі.
Футболістам «Зірки» в другому таймі вдалося зрівняти рахунок: після подачі Вячеслава Горбаненка зі штрафного ударом головою Ярослав Галенко забив м’яч – 1:1.
В наступному турі на кіровоградських шанувальників чекає кіровоградське дербі ПФК «Олександрія» - «Зірка», яке відбудеться 20 жовтня в Олександрії». Початок матчу о 16.00.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 657 | Додав: Admin | Теги: Севастополь, Зірка