ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 06.05.2024, 11:45

Головна » 2012 » Жовтень » 15 » Виїзна перемога «Олександрії» над «Оболонню»
21:23
Виїзна перемога «Олександрії» над «Оболонню»
«Оболонь» - ПФК «Олександрія» 1:3 (1:2) (Піщур, 8 – Шевченко, 10; Лупашко, 45 (авт); Міхальов, 90+3)

«Оболонь»: Березовський, Конюшенко, Сидоренко, Дурай, Ільків, Лупашко, Корнєв, Воробей (Захаревич, 61), Г.Баранець (Месхія 78), Кочура (Шевчук 83), Піщур.

ПФК «Александрія»: Зарубін,  Басов, Запорожан, Микицей (Сахневич,27), Чередніченко,  Бондаренко, Грицук (Гавриш 75), Старенький, Кіча (Соломка 86), Шевченко (Міхальов (90+2),  Банада
Попередження: А.Корнєв(42), А.Конюшенко 70) - А.Сахневич(33)

На 25 хвилині О.Піщур не реалізував пенальті (вище воріт)

Відбувся один із центральних матчів 15-го української першої ліги «Оболонь» - ПФК «Олександрія».

В минулому сезоні ці команди виступали в Прем’єр-Лізі України. Як їм живеться в першій лізі? Чи бажають повернутися до еліти? Виникали питання у вболівальників. Звітний матч показував і телеканал «Футбол». То ж інтрига велика. За накалом зустріч виправдала себе.
На старті зустрічі господарі вийшли вперед. Та не довго кияни вели в рахунку. Кращий бомбардир олександрійської команди Вячеслав Шевченко відновив рівновагу в рахунку. В середині першого тайму господарі мали чудову нагоду знову вийти вперед, але не пощастило. Арбітр вказав на «позначку». Олександр Піщур чітко пробив по воротах гостей – гол, але арбітр попросив перебити пенальті. І ось в капітана не витримали нерви: після повторного удару Олександра м’яч полетів вище воріт Руслана Зарубіна.
Наприкінці першої половини зустрічі гості вийшли вперед: Лупашко зрізав м’яч у власні ворота. Щоправда в тому епізоді, здалося, що захисник олександрійців Сергій Басов трішки підштовхнув гравця киян. Але то вже на розсуд арбітра. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь підопічних Андрія Купцова.
Після перерви гості намагалися втримати перевагу в рахунку, а київська команда кинула всі сили за для уникнення поразки. Їй це не вдалося. Натомість, в останні хвилини зустрічі вона пропустила ще і третій м’яч. Ілля Михальов в одній з контратак реалізував вихі
д один на один із вихованцем кіровоградського футболу Ігорем Березовським. В підсумку 3:1 на користь ПФК «Олександрія».

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 745 | Додав: Admin | Теги: Олександрія, оболонь