ГоловнаРеєстраціяВхідПонеділок, 29.04.2024, 02:32

Головна » 2012 » Жовтень » 19 » Команда Пятова «Шахтар» святкувала вольову перемогу
21:41
Команда Пятова «Шахтар» святкувала вольову перемогу
Стартував 12 тур ПЛ матчем «Шахтар» - «Іллічівець».

Донецька команда змусила похвилюватися своїх вболівальників в матчі з командою із Маріуполя. «Іллічівець» в першому таймі зусиллями Руслана Фоміна відкрив рахунок в матчі. Нападник гостей реалізував вихід один на один з вихованцем кіровоградського футболу Андрієм Пятовим. Після перерви донеччани досить швидко не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед: протягом п’яти хвилин Ільсіньо та Степаненко відзначилися забитими м’ячами. З рахунком 2:1 перемогу святкували підопічні Мірчи Луческу. Відзначимо, що в складі «Іллічівця» екс-гравець кіровоградської «Зірки» Артем Путивцем та екс-олександрієць Давід Таргамадзе відіграли всі 90 хвилин. При цьому Давід записав на свій рахунок гольову передачу. Також з передачі грузинського легіонера маріупольців міг відзначатися Федотов, але не сильно пробив у руки Андрію Пятову. А на85-ій хвилині матчу Давід мав чудовий шанс зрівняти рахунок зі штрафного удару, але змарнував цей момент. Щодо Путивцева, то через його зону пройшов Срна, який зробив голову передачу на Ільсіньо.

Чемпіонат України. 12-й тур.

"Шахтар" - "Іллічівець" 2:1 (0:1, 2:0)
Голи:0:1 - 37 Фомін, 1:1 - 48 Ілсіньо, 2:1 - 53 Степаненко.

"Шахтар" - Пятов, Ракицький, Чигринський, В. Шевчук, Кобін (Срна, 46), Коста (Ілсіньо, 46), Степаненко, Мхітарян, Вілліан, Алекс Тейшейра, Луїс Адріано (Девіч, 67).

"Іллічівець" - Худжамов, Бутко (Віценець, 46), Чижов, Іщенко, Путівцев, Гречишкін, Ярошенко (Яворський, 58), Окріашвілі, Федотов (Кожанов, 86), Таргамадзе, Фомін.

Попередження: Худжамов (53), Степаненко (58), Мхітарян (84).
Категорія: Футбол. Прем'єр-ліга України | Переглядів: 594 | Додав: Admin | Теги: іллічівець, Путивцев, Пятов, Таргамадзе, Шахтар