ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 03.05.2024, 19:26

Головна » 2012 » Жовтень » 20 » «Олександрія» та «Зірка» розписали мирову
19:51
«Олександрія» та «Зірка» розписали мирову
В матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги відбулося кіровоградське дербі ПФК «Олександрія» - «Зірка».

Завжди кіровоградське дербі збирали чимало глядачів. Не став винятком і даний матч. Певні корективи могла внести погода, але пронесло… Дощу не було, хоча хмарно. Зустріч між «Олександрією» та «Зірки» викликали чималий ажіотаж. Про це говорять всі футбольні спеціалісти, зокрема і Олександр Мизенко це відзначав в інтерв’ю нашому порталу «Спортивна Кіровоградщина». Кіровоградська команда не залишилася без підтримки. Два автобуси вболівальників приїхало підтримати свою команду, але…
В першому таймі матчу більше контролювали м’яч господарі, які більше створили моментів. Проте господарям вдалося не з гри, а реалізувавши пенальті, яке було призначено за порушення, на думку арбітра, Тарасом Пінчуком проти Василя Грицука. Капітан олександрійців Ігор Чередніченко впевнено відкрив рахунок. З рахунком 1:0 перша половина зустрічі і завершилася. А після перерви вже активніше заграла кіровоградська «Зірка». Спочатку Владислав Насібулін не забив у пусті ворота: йому завадив захисник суперника, можливо ціною порушення правил. А в середині тайму після подачі кутового новобранець гостей Вадим Шаврін зрівняв рахунок в матчі – 1:1. У хвилини, що залишилися, гості залишилися в меншості. За фол останньої надії достроково поле залишив голкіпер Євген Ширяєв. По при очікування, «Олександрія» в більшості нічого не створила і матч завершився внічию.
В наступному турі, 27 жовтня, кіровоградська «Зірка» вдома прийме донецький «Олімпік», а ПФК «Олександрія» завітає в гості до ФК «Одеса».

ПФК «Олександрія» - «Зірка» 1:1 (1:0) (Чередніченко, 41 (пен.) – Шаврін, 69)

ПФК «Олександрія»:
Зарубін, Чередніченко, Кіча, Шевченко (Михальов, 71), Запорожан, Грицук (Гавриш, 55), Старенький, Микицей, Банада, Бондаренко (Колесніченко, 67), Басов.

«Зірка»:
Ширяєв, Пінчук, Бочкур, Рудницький (Бушман, 87), Горбаненко (Шаврін, 46), Галенко (Травкін, 73), Степанов, Бурдіян, Іванов (Родіна, 90+3), Нємчанінов, Насібулін.

Попередження:
Банада, 54; Грицук, 57; Микицей, 59; Кіча, 66 – Бурдіян, 41; Рудницький, 80.

Вилучення:
Ширяєв, 76.
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 584 | Додав: Admin | Теги: футбол, перша, Олександрія, ліга, Зірка